Profil firmy

   Firma Enan S.A jest obecna na polskim rynku od ponad 35 lat. Obecnie Enan, to jeden z najszybciej rozwijających się producentów i dystrybutorów akcesoriów dla różnych branż, w tym: IT, dom i ogród, pielęgnacja oraz małe AGD.  Jesteśmy kluczowym dostawcą sprzętów zasilających, akcesoriów komputerowych, akumulatorów, uchwytów, produktów foto-video, toreb oraz akcesoriów do urządzeń mobilnych. Naszą mocną stroną są także kable komputerowe oraz do urządzeń mobilnych. Jesteśmy właścicielem marek 4WORLD- producenta akcesoriów oraz WHITENERGY- specjalizującej się w dostarczaniu energii poprzez zasilanie.

   Jesteśmy jednym z niewielu polskich liderów, w dostarczaniu zamienników baterii oraz zasilaczy do laptopów. Ułatwiliśmy dopasowanie tychże produktów poprzez autorskie rozwiązanie, jakie stanowi wyszukiwarka Finder. Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem takich marek jak: Duracell, Dicota, Alessi, One for All, Re-fuel, Seawag, Silk’n itd. Mamy nieograniczony dostęp do rynku, oparty na fundamencie naszych kompetencji oraz doświadczeniu. Nasze produkty dostarczamy do wszystkich  dostępnych kanałów sprzedaży, m.in. do największych sieci retail. Do naszych strategicznych kanałów biznesowych- oprócz retailu- należą: dystrybucja sprzętu IT, sklepy internetowe, SMB, eksport i markety budowlane.

   Posiadamy nowoczesne, zautomatyzowane centrum logistyczne, któremu zawdzięczmy sprawne i szybkie dostawy. Pracujemy na systemie SAP, który zaliczany jest do najlepszych systemów ERP na świecie. Korzystamy także z systemu business inteligence OLAP- opracowanym na strukturze kostki, która umożliwia błyskawiczną analizę danych. 


https://www.youtube.com/watch?v=q0_VAao9B54 

Konferencje naukowo-szkoleniowe marki SpillAway

W ciągu ostatniego roku firma Enan wraz z marką SpillAway uczestniczyła w licznych konferencjach naukowo-szkoleniowych mających na celu przedstawienie obecnym i przyszłym Partnerom biznesowym oferty wraz z najważniejszymi zaletami marki. Linię produktów SpillAway przedstawiała Magdalena Szumska – Project Manager BIO CHEMIA w firmie Enan. Przekonywała, że zastosowanie tych preparatów, neutralizuje zanieczyszczenia węglowodorowe w miejscu ich powstania, gdyż frakcje ropopochodne ulegają biodegradacji. Dzięki temu zapobiega się przemieszczaniu skażeń i przyczynia się do aktywnej ochrony środowiska. W prezentacji podkreślano wielokrotnie bezpieczeństwo, wydajność oraz skuteczność linii SpillAway, nie zapominając o podstawowym aspekcie ekologii. (...)

Czytaj dalej

Norbert Nowakowski ponownie prezesem firmy Enan S.A

Firma Enan istnieje na rynku akcesoriów IT oraz tzw. sprzętów drobnych od ponad 30 lat. Za jej pośrednictwem dostarczane są do segmentu b2b, innowacyjne rozwiązania oraz produkty niszowe. Spółka ma także swoje dwie marki własne- 4World i Whitenergy, które z powodzeniem goszczą w polskich domach, dając właścicielom biznesów niejeden powód do dumy. (...)

Czytaj dalej

Newsletter