Profil firmy

   Firma Enan S.A jest obecna na polskim rynku od ponad 35 lat. Obecnie Enan, to jeden z najszybciej rozwijających się producentów i dystrybutorów akcesoriów dla różnych branż, w tym: IT, dom i ogród, pielęgnacja oraz małe AGD.  Jesteśmy kluczowym dostawcą sprzętów zasilających, akcesoriów komputerowych, akumulatorów, uchwytów, produktów foto-video, toreb oraz akcesoriów do urządzeń mobilnych. Naszą mocną stroną są także kable komputerowe oraz do urządzeń mobilnych. Jesteśmy właścicielem marek 4WORLD- producenta akcesoriów oraz WHITENERGY- specjalizującej się w dostarczaniu energii poprzez zasilanie.

   Jesteśmy jednym z niewielu polskich liderów, w dostarczaniu zamienników baterii oraz zasilaczy do laptopów. Ułatwiliśmy dopasowanie tychże produktów poprzez autorskie rozwiązanie, jakie stanowi wyszukiwarka Finder. Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem takich marek jak: Duracell, Dicota, Alessi, One for All, Re-fuel, Seawag, Silk’n itd. Mamy nieograniczony dostęp do rynku, oparty na fundamencie naszych kompetencji oraz doświadczeniu. Nasze produkty dostarczamy do wszystkich  dostępnych kanałów sprzedaży, m.in. do największych sieci retail. Do naszych strategicznych kanałów biznesowych- oprócz retailu- należą: dystrybucja sprzętu IT, sklepy internetowe, SMB, eksport i markety budowlane.

   Posiadamy nowoczesne, zautomatyzowane centrum logistyczne, któremu zawdzięczmy sprawne i szybkie dostawy. Pracujemy na systemie SAP, który zaliczany jest do najlepszych systemów ERP na świecie. Korzystamy także z systemu business inteligence OLAP- opracowanym na strukturze kostki, która umożliwia błyskawiczną analizę danych. 


https://www.youtube.com/watch?v=q0_VAao9B54 

Enan S.A, wyłącznym dystrybutorem produktów marki TECNOWARE

W związku z nieustannym rozwojem firmy Enan S.A, w ostatnim czasie nasi managerowie są szczególnie skoncentrowani na pozyskiwaniu nowych partnerów biznesowych, wprowadzając do naszego portfolio naprawdę interesujące produkty renomowanych marek, które z pewnością spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. (...)

Czytaj dalej

ENAN S.A- autoryzowanym dystrybutorem marki Meori

Firma ENAN S.A. to zespół o szerokich kompetencjach i doskonałych umiejętnościach, zdobywanych nieustannie przez poprzednie lata. Pozyskane bogate doświadczenie, umożliwia rozwój i ułatwia nawiązywanie nowych kontaktów. Pragniemy zatem poinformować, że podjęliśmy współpracę z marką Meori.(...)

Czytaj dalej

Newsletter