profil firmy

   enan s.a. jest obecna na polskim rynku od ponad 35 lat. dziś to jeden z najszybciej rozwijających się producentów i dystrybutorów akcesoriów dla różnych branż, w tym: it, audio-video, telekom oraz agd. jesteśmy kluczowym dostawcą sprzętów zasilających, akcesoriów komputerowych, akumulatorów, uchwytów, produktów foto-video, toreb oraz akcesoriów do urządzeń mobilnych. naszą mocną stroną są także kable do wielu różnych urządzeń stacjonarnych i mobilnych. jesteśmy właścicielem marek 4WORLD (kable, ekrany projekcyjne, akcesoria komputerowe) oraz WHITENERGY (baterie do notebooków, oświetlenie, zasilacze do notebooków, zasilacze dedykowane i inne akcesoria).

   jesteśmy jednym z niewielu polskich producentów zamienników baterii oraz zasilaczy do laptopów. ułatwiliśmy dopasowanie tychże produktów poprzez autorskie rozwiązanie, jakie stanowi wyszukiwarka FINDER. enan s.a. to także autoryzowany dystrybutor takich marek jak: DURACELL, DICOTA, ALESSIi, ONE FOR ALL, RE-FUEL, SEAWAG, SILK'n (pełna oferta: http://enan.pl/enan/56/Duracell). posiadamy nieograniczony dostęp do rynku, oparty na fundamencie naszych kompetencji oraz doświadczeniu. nasze produkty dostarczamy do wszystkich dostępnych kanałów sprzedaży, m.in. do największych sieci RETAIL. do naszych strategicznych kanałów biznesowych poza kanałem RETAIL należą: DYSTRYBUCJA elektroniki, sklepy ONLINE, małe i średnie przedsiębiorstwa (SMB), sprzedaż do krajów Europy (EXPORT) oraz markety ELEKTRO i składy budowlane.

   posiadamy nowoczesne, zautomatyzowane centrum logistyczne zarządzane przez system WMS - SAP, któremu zawdzięczmy sprawne i szybkie dostawy. pracujemy na systemie ERP SAP, który zaliczany jest do najlepszych systemów do zarządzania firmą na świecie. korzystamy także z systemu business intelligence OLAP- opracowanym na strukturze kostki, która umożliwia błyskawiczną analizę danych. 


https://www.youtube.com/watch?v=q0_VAao9B54 

nowa autoryzowana dystrybucja marki SMARTWARES

enan s.a. działa na rynku od ponad 35 lat i mimo upływającego czasu, wciąż stawiamy na dynamiczny rozwój firmy oraz nawiązywanie kontaktów biznesowych z najlepszymi producentami akcesoriów dla różnych branż. Efektem tego jest rozpoczęcie nowej współpracy dystrybucyjnej z SMARTWARES. W ramach połączenia sił, wzbogaciliśmy ofertę produktową o zaawansowane technologicznie urządzenia dla domu i ogrodu. (...)

Czytaj dalej

enan s.a. autoryzowanym dystrybutorem produktów marki TECNOWARE

W związku z nieustannym rozwojem firmy enan s.a., nasi menadżerowie są szczególnie skoncentrowani na pozyskiwaniu nowych partnerów biznesowych, wprowadzając do naszego portfolio bardzo interesujące produkty renomowanych marek, które z pewnością spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. (...)

Czytaj dalej

Newsletter