misja i wizja


misja

   istniejemy po to, aby nasi Dostawcy skutecznie docierali za pomocą odpowiednich kanałów, do odpowiednich odbiorców, w odpowiednim czasie, w odpowiedniej cenie, w odpowiednim koszcie, z odpowiednią komunikacją, generując odpowiedni zysk dla akcjonariuszy, z poszanowaniem środowiska naturalnego oraz przy uczestnictwie w życiu lokalnych społeczności. 

wizja

  w ciągu 5 lat zbudujemy zdywersyfikowane portfolio akcesoriów, którymi będziemy skutecznie i z sukcesem zarządzać i dostarczać do Klientów w krajach całej Europy. 

współpraca dystrybucyjna z marką FENDA

zespół enan s.a. pragnie poinformować, że nawiązana została nowa współpraca dystrybucyjna z marką Fenda, znaną z wysokiej jakości urządzeń audio. Produkty firmy są cennym dodatkiem do naszej oferty nowoczesnych urządzeń elektronicznych.(...)

Czytaj dalej

nowa autoryzowana dystrybucja marki SMARTWARES

enan s.a. działa na rynku od ponad 35 lat i mimo upływającego czasu, wciąż stawiamy na dynamiczny rozwój firmy oraz nawiązywanie kontaktów biznesowych z najlepszymi producentami akcesoriów dla różnych branż. Efektem tego jest rozpoczęcie nowej współpracy dystrybucyjnej z SMARTWARES. W ramach połączenia sił, wzbogaciliśmy ofertę produktową o zaawansowane technologicznie urządzenia dla domu i ogrodu. (...)

Czytaj dalej

Newsletter