misja i wizja


misja

   istniejemy po to, aby nasi Dostawcy skutecznie docierali za pomocą odpowiednich kanałów, do odpowiednich odbiorców, w odpowiednim czasie, w odpowiedniej cenie, w odpowiednim koszcie, z odpowiednią komunikacją, generując odpowiedni zysk dla akcjonariuszy, z poszanowaniem środowiska naturalnego oraz przy uczestnictwie w życiu lokalnych społeczności. 

wizja

  w ciągu 5 lat zbudujemy zdywersyfikowane portfolio akcesoriów, którymi będziemy skutecznie i z sukcesem zarządzać i dostarczać do Klientów w krajach całej Europy. 

enan s.a. został autoryzowanym dystrybutorem marki G&BL

enan s.a. stawia na nieustający rozwój relacji biznesowych i poszerzanie działalności, czego wynikiem jest nawiązanie kolejnej, wartościowej współpracy. Zostaliśmy autoryzowanym dystrybutorem włoskiej firmy G&BL, specjalizującej się w produkcji kabli i akcesoriów do smartfonów, audio-wideo oraz IT. G&BL posiada szeroką gamę produktów, dba o ich wysoką jakość oraz korzysta wyłącznie z innowacyjnych koncepcji, co uczyniło markę rozpoznawalną na całym świecie.(...)

Czytaj dalej

współpraca dystrybucyjna z marką FENDA

zespół enan s.a. pragnie poinformować, że nawiązana została nowa współpraca dystrybucyjna z marką Fenda, znaną z wysokiej jakości urządzeń audio. Produkty firmy są cennym dodatkiem do naszej oferty nowoczesnych urządzeń elektronicznych.(...)

Czytaj dalej

Newsletter