misja i wizja


misja

   istniejemy po to, aby nasi Dostawcy skutecznie docierali za pomocą odpowiednich kanałów, do odpowiednich odbiorców, w odpowiednim czasie, w odpowiedniej cenie, w odpowiednim koszcie, z odpowiednią komunikacją, generując odpowiedni zysk dla akcjonariuszy, z poszanowaniem środowiska naturalnego oraz przy uczestnictwie w życiu lokalnych społeczności. 

wizja

  w ciągu 5 lat zbudujemy zdywersyfikowane portfolio akcesoriów, którymi będziemy skutecznie i z sukcesem zarządzać i dostarczać do Klientów w krajach całej Europy. 

nowa autoryzowana dystrybucja marki SMARTWARES

enan s.a. działa na rynku od ponad 35 lat i mimo upływającego czasu, wciąż stawiamy na dynamiczny rozwój firmy oraz nawiązywanie kontaktów biznesowych z najlepszymi producentami akcesoriów dla różnych branż. Efektem tego jest rozpoczęcie nowej współpracy dystrybucyjnej z SMARTWARES. W ramach połączenia sił, wzbogaciliśmy ofertę produktową o zaawansowane technologicznie urządzenia dla domu i ogrodu. (...)

Czytaj dalej

enan s.a. autoryzowanym dystrybutorem produktów marki TECNOWARE

W związku z nieustannym rozwojem firmy enan s.a., nasi menadżerowie są szczególnie skoncentrowani na pozyskiwaniu nowych partnerów biznesowych, wprowadzając do naszego portfolio bardzo interesujące produkty renomowanych marek, które z pewnością spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. (...)

Czytaj dalej

Newsletter