Nagrody i wyróżnienia

Firma Enan za swoje osiągnięcia otrzymała liczne nagrody i certyfikaty – dołączyła do elitarnego grona Gazel Biznesu, otrzymała godło Polski Kupiec Roku oraz wyróżnienie w rankingu Wehikuły Czasu. Najwyższe miejsca w rankingach są gwarancją rzetelności, uczciwości i wiarygodności firmy.

 

Gazele Biznesu Gazele Biznesu

Gazele Biznesu

to znana i wiarygodna marka w świecie biznesu. Gazelą Biznesu mogą zostać tylko firmy, które działają w sposób przejrzysty, są solidne, dobrze radzą sobie na konkurencyjnym rynku, a ich siłą jest dobra reputacja. Firmy, które znajdują się w rankingu, to przedsiębiorstwa, które wykazują dodatni wynik finansowy oraz zostały pozytywnie ocenione w obszarze realizacji swoich zobowiązań wobec kontrahentów i urzędu skarbowego.

 

 

Gazele Biznesu

Polski Kupiec Roku

Firma Enan została wyróżniona przez Stowarzyszenie im. Eugeniusza Kwiatkowskiego i została laureatem ogólnopolskiego konkursu organizowanego pod nazwą Polski Kupiec Roku. Celem konkursu jest promowanie najlepszych polskich przedsiębiorstw i umożliwienie im bezpośrednich kontaktów z kontrahentami polskimi i zagranicznymi, a także promowanie profesjonalizmu i zasad obowiązujących w gospodarczych strukturach Unii Europejskiej. Konkurs odbywa się pod patronatem Ministra Gospodarki oraz Prezesa Zarządu Międzynarodowych Targów Poznańskich

 

 

Gazele Biznesu

Najlepsze firmy wg Gazety Bankowej

Ranking ten opracowywany jest przez firmę Dun & Bradstreet Poland. Firmy uwzględnione w zestawieniu oceniane są głównie na podstawie wskaźników: ryzyka upadłości „Failure Score", wskaźnika zadłużenia, rentowności i płynności. Na ocenę firmy duży wpływ mają również czynniki poza finansowe, takie jak: powiązania kapitałowe i osobowe, historia zdarzeń prawnych badanego przedsiębiorstwa oraz informacje o zwyczajach płatniczych.

 

 

Konferencje naukowo-szkoleniowe marki SpillAway

W ciągu ostatniego roku firma Enan wraz z marką SpillAway uczestniczyła w licznych konferencjach naukowo-szkoleniowych mających na celu przedstawienie obecnym i przyszłym Partnerom biznesowym oferty wraz z najważniejszymi zaletami marki. Linię produktów SpillAway przedstawiała Magdalena Szumska – Project Manager BIO CHEMIA w firmie Enan. Przekonywała, że zastosowanie tych preparatów, neutralizuje zanieczyszczenia węglowodorowe w miejscu ich powstania, gdyż frakcje ropopochodne ulegają biodegradacji. Dzięki temu zapobiega się przemieszczaniu skażeń i przyczynia się do aktywnej ochrony środowiska. W prezentacji podkreślano wielokrotnie bezpieczeństwo, wydajność oraz skuteczność linii SpillAway, nie zapominając o podstawowym aspekcie ekologii. (...)

Czytaj dalej

Norbert Nowakowski ponownie prezesem firmy Enan S.A

Firma Enan istnieje na rynku akcesoriów IT oraz tzw. sprzętów drobnych od ponad 30 lat. Za jej pośrednictwem dostarczane są do segmentu b2b, innowacyjne rozwiązania oraz produkty niszowe. Spółka ma także swoje dwie marki własne- 4World i Whitenergy, które z powodzeniem goszczą w polskich domach, dając właścicielom biznesów niejeden powód do dumy. (...)

Czytaj dalej

Newsletter