Nagrody i wyróżnienia

Firma Enan za swoje osiągnięcia otrzymała liczne nagrody i certyfikaty – dołączyła do elitarnego grona Gazel Biznesu, otrzymała godło Polski Kupiec Roku oraz wyróżnienie w rankingu Wehikuły Czasu. Najwyższe miejsca w rankingach są gwarancją rzetelności, uczciwości i wiarygodności firmy.

 

Gazele Biznesu Gazele Biznesu

Gazele Biznesu

to znana i wiarygodna marka w świecie biznesu. Gazelą Biznesu mogą zostać tylko firmy, które działają w sposób przejrzysty, są solidne, dobrze radzą sobie na konkurencyjnym rynku, a ich siłą jest dobra reputacja. Firmy, które znajdują się w rankingu, to przedsiębiorstwa, które wykazują dodatni wynik finansowy oraz zostały pozytywnie ocenione w obszarze realizacji swoich zobowiązań wobec kontrahentów i urzędu skarbowego.

 

 

Gazele Biznesu

Polski Kupiec Roku

Firma Enan została wyróżniona przez Stowarzyszenie im. Eugeniusza Kwiatkowskiego i została laureatem ogólnopolskiego konkursu organizowanego pod nazwą Polski Kupiec Roku. Celem konkursu jest promowanie najlepszych polskich przedsiębiorstw i umożliwienie im bezpośrednich kontaktów z kontrahentami polskimi i zagranicznymi, a także promowanie profesjonalizmu i zasad obowiązujących w gospodarczych strukturach Unii Europejskiej. Konkurs odbywa się pod patronatem Ministra Gospodarki oraz Prezesa Zarządu Międzynarodowych Targów Poznańskich

 

 

Gazele Biznesu

Najlepsze firmy wg Gazety Bankowej

Ranking ten opracowywany jest przez firmę Dun & Bradstreet Poland. Firmy uwzględnione w zestawieniu oceniane są głównie na podstawie wskaźników: ryzyka upadłości „Failure Score", wskaźnika zadłużenia, rentowności i płynności. Na ocenę firmy duży wpływ mają również czynniki poza finansowe, takie jak: powiązania kapitałowe i osobowe, historia zdarzeń prawnych badanego przedsiębiorstwa oraz informacje o zwyczajach płatniczych.

 

 

Enan S.A, wyłącznym dystrybutorem produktów marki TECNOWARE

W związku z nieustannym rozwojem firmy Enan S.A, w ostatnim czasie nasi managerowie są szczególnie skoncentrowani na pozyskiwaniu nowych partnerów biznesowych, wprowadzając do naszego portfolio naprawdę interesujące produkty renomowanych marek, które z pewnością spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. (...)

Czytaj dalej

ENAN S.A- autoryzowanym dystrybutorem marki Meori

Firma ENAN S.A. to zespół o szerokich kompetencjach i doskonałych umiejętnościach, zdobywanych nieustannie przez poprzednie lata. Pozyskane bogate doświadczenie, umożliwia rozwój i ułatwia nawiązywanie nowych kontaktów. Pragniemy zatem poinformować, że podjęliśmy współpracę z marką Meori.(...)

Czytaj dalej

Newsletter