nagrody i wyróżnienia

Firma enan za swoje osiągnięcia otrzymała liczne nagrody i certyfikaty – dołączyła do elitarnego grona Gazel Biznesu, otrzymała godło Polski Kupiec Roku oraz wyróżnienie w rankingu Wehikuły Czasu. Najwyższe miejsca w rankingach są gwarancją rzetelności, uczciwości i wiarygodności firmy.

 

Gazele Biznesu Gazele Biznesu

Gazele Biznesu

to znana i wiarygodna marka w świecie biznesu. Gazelą Biznesu mogą zostać tylko firmy, które działają w sposób przejrzysty, są solidne, dobrze radzą sobie na konkurencyjnym rynku, a ich siłą jest dobra reputacja. Firmy, które znajdują się w rankingu, to przedsiębiorstwa, które wykazują dodatni wynik finansowy oraz zostały pozytywnie ocenione w obszarze realizacji swoich zobowiązań wobec kontrahentów i urzędu skarbowego.

 

 

Gazele Biznesu

Polski Kupiec Roku

Firma enan została wyróżniona przez Stowarzyszenie im. Eugeniusza Kwiatkowskiego i została laureatem ogólnopolskiego konkursu organizowanego pod nazwą Polski Kupiec Roku. Celem konkursu jest promowanie najlepszych polskich przedsiębiorstw i umożliwienie im bezpośrednich kontaktów z kontrahentami polskimi i zagranicznymi, a także promowanie profesjonalizmu i zasad obowiązujących w gospodarczych strukturach Unii Europejskiej. Konkurs odbywa się pod patronatem Ministra Gospodarki oraz Prezesa Zarządu Międzynarodowych Targów Poznańskich.

 

 

Gazele Biznesu

Najlepsze firmy wg Gazety Bankowej

Ranking ten opracowywany jest przez firmę Dun & Bradstreet Poland. Firmy uwzględnione w zestawieniu oceniane są głównie na podstawie wskaźników: ryzyka upadłości „Failure Score", wskaźnika zadłużenia, rentowności i płynności. Na ocenę firmy duży wpływ mają również czynniki poza finansowe, takie jak: powiązania kapitałowe i osobowe, historia zdarzeń prawnych badanego przedsiębiorstwa oraz informacje o zwyczajach płatniczych.

 

 

nowa autoryzowana dystrybucja marki SMARTWARES

enan s.a. działa na rynku od ponad 35 lat i mimo upływającego czasu, wciąż stawiamy na dynamiczny rozwój firmy oraz nawiązywanie kontaktów biznesowych z najlepszymi producentami akcesoriów dla różnych branż. Efektem tego jest rozpoczęcie nowej współpracy dystrybucyjnej z SMARTWARES. W ramach połączenia sił, wzbogaciliśmy ofertę produktową o zaawansowane technologicznie urządzenia dla domu i ogrodu. (...)

Czytaj dalej

enan s.a. autoryzowanym dystrybutorem produktów marki TECNOWARE

W związku z nieustannym rozwojem firmy enan s.a., nasi menadżerowie są szczególnie skoncentrowani na pozyskiwaniu nowych partnerów biznesowych, wprowadzając do naszego portfolio bardzo interesujące produkty renomowanych marek, które z pewnością spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. (...)

Czytaj dalej

Newsletter