Whitenergy

   Whitenergy to wiodąca marka rozwiązań, które dostarczają energię elektryczną do urządzeń mobilnych. W ramach asortymentu na szczególną uwagę zasługują baterie i zasilacze do notebooków, które kojarzone są nie tylko na polskich, ale i europejskich rynkach.  Większość opakowań marki Whitenergy  produkowanych jest z materiałów pochodzących z recyklingu. Takie podejście pozwala na prowadzenie ekologicznego i społecznie odpowiedzialnego biznesu. Stosujemy najnowsze technologie w produkcji, które zwiększają wydajność sprzętów, ale przede wszystkim pozwalają na odczucie kolosalnej różnicy, jeśli chodzi o oszczędność energii.

   Whitenergy stawia na jakość, słabej klasy peryferia mogą być wręcz niebezpieczne dla Twoich sprzętów. Podobnie z zamiennikami, które pozostają w korzystnej cenie. Kolejną cechą wyróżniającą markę jest jej wysoka bezawaryjność. Każdy element taki jak: ogniwa, układy elektroniczne, obudowy, wykonany jest w 100% z fabrycznie nowych, przetestowanych komponentów. 

Inne produkty marki - przetwornice samochodowe są doskonałym rozwiązaniem dla osób, które często podróżują samochodem, a chcą swobodnie korzystać w trasie z urządzeń zwykle zasilanych z gniazda sieciowego. Dzięki funkcji przetwarzania prądu możliwe jest zasilanie z gniazda zapalniczki takich urządzeń jak laptop, kamera, ładowarka telefonu czy odtwarzacz DVD. Pod marką Whitenergy kryją się również  adaptery oraz wysokiej jakości żarówki i taśmy LED. Właścicielem marki jest firma Enan S.A.

Do dyspozycji posiadamy użyteczną wyszukiwarkę - Finder - centrum informacji produktowej. Link jest dostępny poniżej, na stronie marki oraz na platformach partnerów handlowych. Główne zadanie Finder'a stanowi sprawne dobranie baterii, zasilacza do danego modelu laptopa lub aparatu fotograficznego.

Whitenergy – moc, która daje pewność


Zobacz więcej na:
www.whitenergy.com

https://newfinder.whitenergy.com/Home/Index?lang=pl

Czytaj więcej o Finderze w zakładce aktualności. 

Konferencje naukowo-szkoleniowe marki SpillAway

W ciągu ostatniego roku firma Enan wraz z marką SpillAway uczestniczyła w licznych konferencjach naukowo-szkoleniowych mających na celu przedstawienie obecnym i przyszłym Partnerom biznesowym oferty wraz z najważniejszymi zaletami marki. Linię produktów SpillAway przedstawiała Magdalena Szumska – Project Manager BIO CHEMIA w firmie Enan. Przekonywała, że zastosowanie tych preparatów, neutralizuje zanieczyszczenia węglowodorowe w miejscu ich powstania, gdyż frakcje ropopochodne ulegają biodegradacji. Dzięki temu zapobiega się przemieszczaniu skażeń i przyczynia się do aktywnej ochrony środowiska. W prezentacji podkreślano wielokrotnie bezpieczeństwo, wydajność oraz skuteczność linii SpillAway, nie zapominając o podstawowym aspekcie ekologii. (...)

Czytaj dalej

Norbert Nowakowski ponownie prezesem firmy Enan S.A

Firma Enan istnieje na rynku akcesoriów IT oraz tzw. sprzętów drobnych od ponad 30 lat. Za jej pośrednictwem dostarczane są do segmentu b2b, innowacyjne rozwiązania oraz produkty niszowe. Spółka ma także swoje dwie marki własne- 4World i Whitenergy, które z powodzeniem goszczą w polskich domach, dając właścicielom biznesów niejeden powód do dumy. (...)

Czytaj dalej

Newsletter