Whitenergy

   Whitenergy to wiodąca marka rozwiązań, które dostarczają energię elektryczną do urządzeń mobilnych. W ramach asortymentu na szczególną uwagę zasługują baterie i zasilacze do notebooków, które kojarzone są nie tylko na polskich, ale i europejskich rynkach.  Większość opakowań marki Whitenergy  produkowanych jest z materiałów pochodzących z recyklingu. Takie podejście pozwala na prowadzenie ekologicznego i społecznie odpowiedzialnego biznesu. Stosujemy najnowsze technologie w produkcji, które zwiększają wydajność sprzętów, ale przede wszystkim pozwalają na odczucie kolosalnej różnicy, jeśli chodzi o oszczędność energii.

   Whitenergy stawia na jakość, słabej klasy peryferia mogą być wręcz niebezpieczne dla Twoich sprzętów. Podobnie z zamiennikami, które pozostają w korzystnej cenie. Kolejną cechą wyróżniającą markę jest jej wysoka bezawaryjność. Każdy element taki jak: ogniwa, układy elektroniczne, obudowy, wykonany jest w 100% z fabrycznie nowych, przetestowanych komponentów. 

Inne produkty marki - przetwornice samochodowe są doskonałym rozwiązaniem dla osób, które często podróżują samochodem, a chcą swobodnie korzystać w trasie z urządzeń zwykle zasilanych z gniazda sieciowego. Dzięki funkcji przetwarzania prądu możliwe jest zasilanie z gniazda zapalniczki takich urządzeń jak laptop, kamera, ładowarka telefonu czy odtwarzacz DVD. Pod marką Whitenergy kryją się również  adaptery oraz wysokiej jakości żarówki i taśmy LED. Właścicielem marki jest firma Enan S.A.

Do dyspozycji posiadamy użyteczną wyszukiwarkę - Finder - centrum informacji produktowej. Link jest dostępny poniżej, na stronie marki oraz na platformach partnerów handlowych. Główne zadanie Finder'a stanowi sprawne dobranie baterii, zasilacza do danego modelu laptopa lub aparatu fotograficznego.

Whitenergy – moc, która daje pewność


Zobacz więcej na:
www.whitenergy.com

https://newfinder.whitenergy.com/Home/Index?lang=pl

Czytaj więcej o Finderze w zakładce aktualności. 

współpraca dystrybucyjna z marką FENDA

zespół enan s.a. pragnie poinformować, że nawiązana została nowa współpraca dystrybucyjna z marką Fenda, znaną z wysokiej jakości urządzeń audio. Produkty firmy są cennym dodatkiem do naszej oferty nowoczesnych urządzeń elektronicznych.(...)

Czytaj dalej

nowa autoryzowana dystrybucja marki SMARTWARES

enan s.a. działa na rynku od ponad 35 lat i mimo upływającego czasu, wciąż stawiamy na dynamiczny rozwój firmy oraz nawiązywanie kontaktów biznesowych z najlepszymi producentami akcesoriów dla różnych branż. Efektem tego jest rozpoczęcie nowej współpracy dystrybucyjnej z SMARTWARES. W ramach połączenia sił, wzbogaciliśmy ofertę produktową o zaawansowane technologicznie urządzenia dla domu i ogrodu. (...)

Czytaj dalej

Newsletter