Whitenergy

   Whitenergy to wiodąca marka rozwiązań, które dostarczają energię elektryczną do urządzeń mobilnych. W ramach asortymentu na szczególną uwagę zasługują baterie i zasilacze do notebooków, które kojarzone są nie tylko na polskich, ale i europejskich rynkach.  Większość opakowań marki Whitenergy  produkowanych jest z materiałów pochodzących z recyklingu. Takie podejście pozwala na prowadzenie ekologicznego i społecznie odpowiedzialnego biznesu. Stosujemy najnowsze technologie w produkcji, które zwiększają wydajność sprzętów, ale przede wszystkim pozwalają na odczucie kolosalnej różnicy, jeśli chodzi o oszczędność energii.

   Whitenergy stawia na jakość, słabej klasy peryferia mogą być wręcz niebezpieczne dla Twoich sprzętów. Podobnie z zamiennikami, które pozostają w korzystnej cenie. Kolejną cechą wyróżniającą markę jest jej wysoka bezawaryjność. Każdy element taki jak: ogniwa, układy elektroniczne, obudowy, wykonany jest w 100% z fabrycznie nowych, przetestowanych komponentów. 

Inne produkty marki - przetwornice samochodowe są doskonałym rozwiązaniem dla osób, które często podróżują samochodem, a chcą swobodnie korzystać w trasie z urządzeń zwykle zasilanych z gniazda sieciowego. Dzięki funkcji przetwarzania prądu możliwe jest zasilanie z gniazda zapalniczki takich urządzeń jak laptop, kamera, ładowarka telefonu czy odtwarzacz DVD. Pod marką Whitenergy kryją się również  adaptery oraz wysokiej jakości żarówki i taśmy LED. Właścicielem marki jest firma Enan S.A.

Do dyspozycji posiadamy użyteczną wyszukiwarkę - Finder - centrum informacji produktowej. Link jest dostępny poniżej, na stronie marki oraz na platformach partnerów handlowych. Główne zadanie Finder'a stanowi sprawne dobranie baterii, zasilacza do danego modelu laptopa lub aparatu fotograficznego.

Whitenergy – moc, która daje pewność


Zobacz więcej na:
www.whitenergy.com

https://newfinder.whitenergy.com/Home/Index?lang=pl

Czytaj więcej o Finderze w zakładce aktualności. 

Enan S.A, wyłącznym dystrybutorem produktów marki TECNOWARE

W związku z nieustannym rozwojem firmy Enan S.A, w ostatnim czasie nasi managerowie są szczególnie skoncentrowani na pozyskiwaniu nowych partnerów biznesowych, wprowadzając do naszego portfolio naprawdę interesujące produkty renomowanych marek, które z pewnością spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. (...)

Czytaj dalej

ENAN S.A- autoryzowanym dystrybutorem marki Meori

Firma ENAN S.A. to zespół o szerokich kompetencjach i doskonałych umiejętnościach, zdobywanych nieustannie przez poprzednie lata. Pozyskane bogate doświadczenie, umożliwia rozwój i ułatwia nawiązywanie nowych kontaktów. Pragniemy zatem poinformować, że podjęliśmy współpracę z marką Meori.(...)

Czytaj dalej

Newsletter