4World


   Jesteśmy dumnymi właścicielami marki 4World, producenta akcesoriów komputerowych, kabli, uchwytów biurkowych i TV, ekranów projekcyjnych, urządzeń bluetooth, a także sprężonego powietrza . Marka posiada ogromne doświadczenie w branży i cieszy się zaufaniem odbiorców. Jesteśmy jednym z częściej wybieranych dostawców akcesoriów komputerowych, zarówno przez użytkowników indywidualnych jak i przedsiębiorstwa rozlokowane w całej Europie. To dla nich nieustannie powiększamy ofertę i wybieramy tylko te urządzenia, które przejdą najpierw nasze testy.

  Dostarczamy kable sieciowe, hdmi, USB, adaptery także organizery na kable. W ofercie znajdziemy także uchwyty do samochodu, czytniki kart, zestawy czyszczące sprzęt komputerowy oraz monitory LCD, sprężone powietrze, konwertery, słuchawki, klawiatury, myszki, prezentery, ekrany projekcyjne, transmitery, przełączniki, okulary VR, uchwyty do telewizorów i wiele innych. 

   Od 13-stu lat działamy w oparciu o wartości, które cenimy w naszej codziennej pracy, zarówno z dostawcami, klientami jak i pracownikami. Przede wszystkim zależy nam na odpowiedniej relacji bardzo dobrej jakości do zachęcającej ceny.

   Naszym celem jest odpowiadanie na nieustannie kształtujące i zmieniające się tendencje rynkowe. Chcemy by nasze produkty uwalniały potencjał i wyobraźnię naszych użytkowników, którzy stanowią dla nas centrum zainteresowania.

Jesteśmy dla Ciebie. Jesteśmy dla świata


Odwiedź stronę i przekonaj się: 

www.4world.com

Konferencje naukowo-szkoleniowe marki SpillAway

W ciągu ostatniego roku firma Enan wraz z marką SpillAway uczestniczyła w licznych konferencjach naukowo-szkoleniowych mających na celu przedstawienie obecnym i przyszłym Partnerom biznesowym oferty wraz z najważniejszymi zaletami marki. Linię produktów SpillAway przedstawiała Magdalena Szumska – Project Manager BIO CHEMIA w firmie Enan. Przekonywała, że zastosowanie tych preparatów, neutralizuje zanieczyszczenia węglowodorowe w miejscu ich powstania, gdyż frakcje ropopochodne ulegają biodegradacji. Dzięki temu zapobiega się przemieszczaniu skażeń i przyczynia się do aktywnej ochrony środowiska. W prezentacji podkreślano wielokrotnie bezpieczeństwo, wydajność oraz skuteczność linii SpillAway, nie zapominając o podstawowym aspekcie ekologii. (...)

Czytaj dalej

Norbert Nowakowski ponownie prezesem firmy Enan S.A

Firma Enan istnieje na rynku akcesoriów IT oraz tzw. sprzętów drobnych od ponad 30 lat. Za jej pośrednictwem dostarczane są do segmentu b2b, innowacyjne rozwiązania oraz produkty niszowe. Spółka ma także swoje dwie marki własne- 4World i Whitenergy, które z powodzeniem goszczą w polskich domach, dając właścicielom biznesów niejeden powód do dumy. (...)

Czytaj dalej

Newsletter