4World


   Jesteśmy dumnymi właścicielami marki 4World, producenta akcesoriów komputerowych, kabli, uchwytów biurkowych i TV, ekranów projekcyjnych, urządzeń bluetooth, a także sprężonego powietrza . Marka posiada ogromne doświadczenie w branży i cieszy się zaufaniem odbiorców. Jesteśmy jednym z częściej wybieranych dostawców akcesoriów komputerowych, zarówno przez użytkowników indywidualnych jak i przedsiębiorstwa rozlokowane w całej Europie. To dla nich nieustannie powiększamy ofertę i wybieramy tylko te urządzenia, które przejdą najpierw nasze testy.

  Dostarczamy kable sieciowe, hdmi, USB, adaptery także organizery na kable. W ofercie znajdziemy także uchwyty do samochodu, czytniki kart, zestawy czyszczące sprzęt komputerowy oraz monitory LCD, sprężone powietrze, konwertery, słuchawki, klawiatury, myszki, prezentery, ekrany projekcyjne, transmitery, przełączniki, okulary VR, uchwyty do telewizorów i wiele innych. 

   Od 13-stu lat działamy w oparciu o wartości, które cenimy w naszej codziennej pracy, zarówno z dostawcami, klientami jak i pracownikami. Przede wszystkim zależy nam na odpowiedniej relacji bardzo dobrej jakości do zachęcającej ceny.

   Naszym celem jest odpowiadanie na nieustannie kształtujące i zmieniające się tendencje rynkowe. Chcemy by nasze produkty uwalniały potencjał i wyobraźnię naszych użytkowników, którzy stanowią dla nas centrum zainteresowania.

Jesteśmy dla Ciebie. Jesteśmy dla świata


Odwiedź stronę i przekonaj się: 

www.4world.com

Enan S.A, wyłącznym dystrybutorem produktów marki TECNOWARE

W związku z nieustannym rozwojem firmy Enan S.A, w ostatnim czasie nasi managerowie są szczególnie skoncentrowani na pozyskiwaniu nowych partnerów biznesowych, wprowadzając do naszego portfolio naprawdę interesujące produkty renomowanych marek, które z pewnością spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. (...)

Czytaj dalej

ENAN S.A- autoryzowanym dystrybutorem marki Meori

Firma ENAN S.A. to zespół o szerokich kompetencjach i doskonałych umiejętnościach, zdobywanych nieustannie przez poprzednie lata. Pozyskane bogate doświadczenie, umożliwia rozwój i ułatwia nawiązywanie nowych kontaktów. Pragniemy zatem poinformować, że podjęliśmy współpracę z marką Meori.(...)

Czytaj dalej

Newsletter