Odpowiedzialny biznes

Enan S.A współpracuje z kontrahentami w oparciu o zasadę uczciwości i odpowiedzialności. Staramy się, aby nasze postępowanie było przejrzyste i spełniało najwyższe etyczne normy. Poszukujemy rozwiązań, które będą dążyły do zrównoważonego rozwoju wszystkich zainteresowanych stron. Korzyści, które jesteśmy w stanie zagwarantować, są zgodne z obowiązującym prawem i spójne z międzynarodowymi standardami. Stosujemy klarowne praktyki biznesowe, oparte na wzajemnym szacunku i zaufaniu. Oprócz wyników finansowych, dbamy o to, aby mieć dobre relacje z otoczeniem. Nasi Partnerzy, ale także władze lokalne mają zagwarantowane wymierne inwestycje społeczne, takie jak program stażowy, co ułatwia nam przyjazne i bezkonfliktowe funkcjonowanie. Chętnie dajemy szansę młodzieży startującej na rynku pracy. Posiadający pożądane cechy młodzi adepci mogą z powodzeniem zostać zatrudnieni w naszej firmie. Aktualnie pracujemy także nad podniesieniem poziomu kultury organizacyjnej, udoskonalając metody współpracy ze wszystkimi uczestnikami naszego łańcucha przedsiębiorczego.

Budując odpowiedzialny biznes, kształtujemy także pozytywny wizerunek wśród naszych pracowników. Tworząc przyjazny klimat, pragniemy ich zintegrować we wspólnym wzmacnianiu kręgosłupa naszej firmy. Szukamy głównie wyspecjalizowanych profesjonalistów w dziedzinie akcesoriów IT, co zwiększa atrakcyjność naszej działalności na rynku pracy. 

Nasze wartości

Odpowiedzialność za współpracę, zespół, realizowane projekty i cele; wspólne dążenie do sukcesu

Profesjonalizm  w działaniu i stałe doskonalenie, poprawianie efektywności, rozwój umiejętności, poszukiwanie lepszych rozwiązań

Uczciwość i szczerość  wobec kontrahentów, klientów, pracowników

Zaufanie i szacunek- traktujemy naszych partnerów biznesowych, współpracowników, klientów tak, jak chcielibyśmy być traktowani

Dzielenie się- wiedzą, doświadczeniem i sprawdzonymi produktami

Konferencje naukowo-szkoleniowe marki SpillAway

W ciągu ostatniego roku firma Enan wraz z marką SpillAway uczestniczyła w licznych konferencjach naukowo-szkoleniowych mających na celu przedstawienie obecnym i przyszłym Partnerom biznesowym oferty wraz z najważniejszymi zaletami marki. Linię produktów SpillAway przedstawiała Magdalena Szumska – Project Manager BIO CHEMIA w firmie Enan. Przekonywała, że zastosowanie tych preparatów, neutralizuje zanieczyszczenia węglowodorowe w miejscu ich powstania, gdyż frakcje ropopochodne ulegają biodegradacji. Dzięki temu zapobiega się przemieszczaniu skażeń i przyczynia się do aktywnej ochrony środowiska. W prezentacji podkreślano wielokrotnie bezpieczeństwo, wydajność oraz skuteczność linii SpillAway, nie zapominając o podstawowym aspekcie ekologii. (...)

Czytaj dalej

Norbert Nowakowski ponownie prezesem firmy Enan S.A

Firma Enan istnieje na rynku akcesoriów IT oraz tzw. sprzętów drobnych od ponad 30 lat. Za jej pośrednictwem dostarczane są do segmentu b2b, innowacyjne rozwiązania oraz produkty niszowe. Spółka ma także swoje dwie marki własne- 4World i Whitenergy, które z powodzeniem goszczą w polskich domach, dając właścicielom biznesów niejeden powód do dumy. (...)

Czytaj dalej

Newsletter