Korzyści współpracy

W biznesie kierujemy się zasadą user experience- rozumianą jako ogół wrażeń, jakich doświadcza użytkownik podczas korzystania z produktu. Tworzymy i inwestujemy tylko w te marki, które są zaprojektowane w sposób przyjazny dla użytkownika końcowego. Cieszą nas innowacyjne rozwiązania, które możemy sugerować naszym Partnerom biznesowym. Wraz z nimi, oferujemy pełne wsparcie procesu zakupu i odprzedaży. Zgodnie z najnowszymi trendami w zarządzaniu firmą, zamieniamy proces sprzedawania, na dzielenie się produktami (SALES=SHARING) oraz wszelką, niezbędną wiedzą na ich temat. Zapewniamy sklepom internetowym kompleksowy pakiet informacji w postaci zdjęć, bannerów oraz narzędzi takich jak konfiguratory i wyszukiwarki ułatwiające wybór produktów (FINDER). Natomiast sklepom stacjonarnym przygotowujemy materiały reklamowe, POS oraz prezentacje na ekrany multimedialne. Wybieramy tylko takie formy, które efektywnie zaprezentują produkt na półce oraz platformach www.

Możemy mieć także czynny udział w moderowaniu relacji B2B. Przygotujemy się razem na realizowanie większych transakcji oraz stworzymy zaplecze w postaci bazy wiedzy. Od wielu lat rozwijamy się w kierunku produkowania i dystrybuowania sprzętów drobnych, tym samym wcielamy się w rolę eksperta w dziedzinie akcesoriów. Dołożymy wszelkich starań, żeby wspólnie dbać o profesjonalną realizację projektów marketingowych, gwarantujących zyski na zadowalającym poziomie. 

Podsumowując główne korzyści wynikające ze współpracy z nami:

  • Firma Enan S.A to lider na polskim rynku w kategorii producent przetwornic, zasilaczy i baterii do laptopów;
  • Jesteśmy producentem marek, które są obecne od kilkunastu lat na rynku: 4World i Whitenergy;
  • Gwarantujemy elastyczne warunki współpracy wraz z polityką kredytową; 
  • Dbamy o stały rozwój narzędzi firmy takich jak platforma handlowa ikupiec.pl oraz wyszukiwarka Finder;
  • Realizujemy zamówienia w 24h;
  • Wspieramy Partnerów biznesowych za pomocą nowoczesnych narzędzi marketingowych;
  • Umożliwiamy integrację systemową za pomocą standardu xml  (stany, ceny, zdjęcia, opis, kategoria, długość, szerokość, waga, cechy, nazwa);
  • Jesteśmy firmą posiadającą 100% polskiego kapitału;
  • Zbudowaliśmy zaufanie wynikające z ponad 35-letniej obecności. 

 

Konferencje naukowo-szkoleniowe marki SpillAway

W ciągu ostatniego roku firma Enan wraz z marką SpillAway uczestniczyła w licznych konferencjach naukowo-szkoleniowych mających na celu przedstawienie obecnym i przyszłym Partnerom biznesowym oferty wraz z najważniejszymi zaletami marki. Linię produktów SpillAway przedstawiała Magdalena Szumska – Project Manager BIO CHEMIA w firmie Enan. Przekonywała, że zastosowanie tych preparatów, neutralizuje zanieczyszczenia węglowodorowe w miejscu ich powstania, gdyż frakcje ropopochodne ulegają biodegradacji. Dzięki temu zapobiega się przemieszczaniu skażeń i przyczynia się do aktywnej ochrony środowiska. W prezentacji podkreślano wielokrotnie bezpieczeństwo, wydajność oraz skuteczność linii SpillAway, nie zapominając o podstawowym aspekcie ekologii. (...)

Czytaj dalej

Norbert Nowakowski ponownie prezesem firmy Enan S.A

Firma Enan istnieje na rynku akcesoriów IT oraz tzw. sprzętów drobnych od ponad 30 lat. Za jej pośrednictwem dostarczane są do segmentu b2b, innowacyjne rozwiązania oraz produkty niszowe. Spółka ma także swoje dwie marki własne- 4World i Whitenergy, które z powodzeniem goszczą w polskich domach, dając właścicielom biznesów niejeden powód do dumy. (...)

Czytaj dalej

Newsletter