kultura organizacyjna

działamy w głębokim przekonaniu, że największą wartością naszej firmy są jej pracownicy. Koncentrujemy się na zespołowym działaniu i wspólnym osiąganiu założeń strategicznych. Stawiamy ambitne cele i z zaangażowaniem dążymy do ich realizacji. Budujemy kompetencje firmy, stwarzamy możliwość rozwoju naszym pracownikom. Dążymy do bycia najlepszymi. Wspólnie poszukujemy efektywnych dróg rozwoju firmy.

enan s.a. został autoryzowanym dystrybutorem marki G&BL

enan s.a. stawia na nieustający rozwój relacji biznesowych i poszerzanie działalności, czego wynikiem jest nawiązanie kolejnej, wartościowej współpracy. Zostaliśmy autoryzowanym dystrybutorem włoskiej firmy G&BL, specjalizującej się w produkcji kabli i akcesoriów do smartfonów, audio-wideo oraz IT. G&BL posiada szeroką gamę produktów, dba o ich wysoką jakość oraz korzysta wyłącznie z innowacyjnych koncepcji, co uczyniło markę rozpoznawalną na całym świecie.(...)

Czytaj dalej

współpraca dystrybucyjna z marką FENDA

zespół enan s.a. pragnie poinformować, że nawiązana została nowa współpraca dystrybucyjna z marką Fenda, znaną z wysokiej jakości urządzeń audio. Produkty firmy są cennym dodatkiem do naszej oferty nowoczesnych urządzeń elektronicznych.(...)

Czytaj dalej

Newsletter