Kultura organizacyjna

Działamy w głębokim przekonaniu, że największą wartością naszej firmy są jej pracownicy. Koncentrujemy się na zespołowym działaniu i wspólnym osiąganiu założeń strategicznych. Stawiamy ambitne cele i z zaangażowaniem dążymy do ich realizacji. Budujemy kompetencje firmy, stwarzamy możliwość rozwoju naszym pracownikom. Dążymy do bycia najlepszymi. Wspólnie poszukujemy efektywnych dróg rozwoju firmy.

Enan S.A, wyłącznym dystrybutorem produktów marki TECNOWARE

W związku z nieustannym rozwojem firmy Enan S.A, w ostatnim czasie nasi managerowie są szczególnie skoncentrowani na pozyskiwaniu nowych partnerów biznesowych, wprowadzając do naszego portfolio naprawdę interesujące produkty renomowanych marek, które z pewnością spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. (...)

Czytaj dalej

ENAN S.A- autoryzowanym dystrybutorem marki Meori

Firma ENAN S.A. to zespół o szerokich kompetencjach i doskonałych umiejętnościach, zdobywanych nieustannie przez poprzednie lata. Pozyskane bogate doświadczenie, umożliwia rozwój i ułatwia nawiązywanie nowych kontaktów. Pragniemy zatem poinformować, że podjęliśmy współpracę z marką Meori.(...)

Czytaj dalej

Newsletter