kultura organizacyjna

działamy w głębokim przekonaniu, że największą wartością naszej firmy są jej pracownicy. Koncentrujemy się na zespołowym działaniu i wspólnym osiąganiu założeń strategicznych. Stawiamy ambitne cele i z zaangażowaniem dążymy do ich realizacji. Budujemy kompetencje firmy, stwarzamy możliwość rozwoju naszym pracownikom. Dążymy do bycia najlepszymi. Wspólnie poszukujemy efektywnych dróg rozwoju firmy.

współpraca dystrybucyjna z marką FENDA

zespół enan s.a. pragnie poinformować, że nawiązana została nowa współpraca dystrybucyjna z marką Fenda, znaną z wysokiej jakości urządzeń audio. Produkty firmy są cennym dodatkiem do naszej oferty nowoczesnych urządzeń elektronicznych.(...)

Czytaj dalej

nowa autoryzowana dystrybucja marki SMARTWARES

enan s.a. działa na rynku od ponad 35 lat i mimo upływającego czasu, wciąż stawiamy na dynamiczny rozwój firmy oraz nawiązywanie kontaktów biznesowych z najlepszymi producentami akcesoriów dla różnych branż. Efektem tego jest rozpoczęcie nowej współpracy dystrybucyjnej z SMARTWARES. W ramach połączenia sił, wzbogaciliśmy ofertę produktową o zaawansowane technologicznie urządzenia dla domu i ogrodu. (...)

Czytaj dalej

Newsletter