kultura organizacyjna

działamy w głębokim przekonaniu, że największą wartością naszej firmy są jej pracownicy. Koncentrujemy się na zespołowym działaniu i wspólnym osiąganiu założeń strategicznych. Stawiamy ambitne cele i z zaangażowaniem dążymy do ich realizacji. Budujemy kompetencje firmy, stwarzamy możliwość rozwoju naszym pracownikom. Dążymy do bycia najlepszymi. Wspólnie poszukujemy efektywnych dróg rozwoju firmy.

nowa autoryzowana dystrybucja marki SMARTWARES

enan s.a. działa na rynku od ponad 35 lat i mimo upływającego czasu, wciąż stawiamy na dynamiczny rozwój firmy oraz nawiązywanie kontaktów biznesowych z najlepszymi producentami akcesoriów dla różnych branż. Efektem tego jest rozpoczęcie nowej współpracy dystrybucyjnej z SMARTWARES. W ramach połączenia sił, wzbogaciliśmy ofertę produktową o zaawansowane technologicznie urządzenia dla domu i ogrodu. (...)

Czytaj dalej

enan s.a. autoryzowanym dystrybutorem produktów marki TECNOWARE

W związku z nieustannym rozwojem firmy enan s.a., nasi menadżerowie są szczególnie skoncentrowani na pozyskiwaniu nowych partnerów biznesowych, wprowadzając do naszego portfolio bardzo interesujące produkty renomowanych marek, które z pewnością spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. (...)

Czytaj dalej

Newsletter