oferty pracy

Grafik komputerowy

Poszukujemy grafika, który uwielbia realizować kreatywne projekty i ma w tym doświadczenie. Jeśli chcesz rozwijać swoje umiejętności, pracując dla jednego z czołowych dystrybutorów akcesoriów elektronicznych i komputerowych- aplikuj!

Opis stanowiska:

- tworzenie grafiki opakowań produktowych i etykiet

- przygotowanie projektów graficznych materiałów promocyjnych i reklamowych

- projektowanie grafik pod strony www, portale oraz media społecznościowe

- cyfrowa obróbka zdjęć

- przygotowanie projektów do druku

- wykonywanie rysunków technicznych produktów z asortymentu firmy (przekroje wtyczek, kabli, uchwytów, gniazd itp.)

- tworzenie wizualizacji zastosowania produktów z asortymentu (zastosowanie produktów, instrukcje obsługi, sposób montażu i inne)

- współpraca z pozostałymi działami w firmie

Oczekujemy:

- bardzo dobrej znajomości programów graficznych takich jak Corel Draw/ Illustrator, Photoshop

- doświadczenia w realizacji projektów graficznych

- umiejętności wykonywania rysunków technicznych, tworzenia animacji 2D i wizualizacji 3D

- znajomości zasad kompozycji, typografii w druku i internecie

- znajomości MS Excel

- kreatywnego, pełnego inicjatywy i sumienności podejścia do powierzonych zadań

- wyczucia estetyki

+ dobra orientacja w zagadnieniach HTML, XHTML, CSS będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

- realizowanie ciekawych projektów

- możliwość pracy w młodym, dynamicznym zespole

- wynagrodzenie adekwatne do Twoich umiejętności i doświadczenia

- duża samodzielność w działaniu

Miejsce pracy: Dzierżoniów

Aplikuj na rekrutacja@enan.com.pl (CV+portfolio), z tematem wiadomości: Grafik

Prosimy o dopisanie nast. klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2015 r. poz. 2135, 2281, z 2016 r. poz. 195, 677)"

Specjalista ds. sprzedaży

enan poszukuje osób, które chcą uczyć się od najlepszych i tworzyć międzynarodowy biznes. Zależy Ci na wzbogaceniu swoich kompetencji i zastosowaniu posiadanych umiejętności w praktyce? Chętnie powiększymy zespół o kreatywne osoby z pasją. Dołącz do nas!

- nawiązywanie i utrzymywanie relacji z klientami

- przygotowywanie ofert handlowych

- koordynowanie procesu sprzedaży produktu

- negocjowanie umów i warunków handlowych

realizacja planów sprzedaży

Jeśli:

- chcesz zdobyć cenne doświadczenie,

- posiadasz wiedzę, którą chcesz wykorzystać w pracy dla największych światowych dostawców elektroniki użytkowej,

- jesteś osobą komunikatywną, z łatwością nawiązujesz i utrzymujesz kontakty,

- wyróżniasz się silną motywacją, zaangażowaniem i inicjatywą podczas działania,

to właśnie Ciebie szukamy!

Co oferujemy?

- rozwój umiejętności i kariery zawodowej

- pracę w przyjaznym, dynamicznym zespole

- wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji

Wyślij CV na rekrutacja@enan.com.pl wpisując w temacie: Specjalista ds. sprzedaży

Prosimy o dopisanie nast. klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2015 r. poz. 2135, 2281, z 2016 r. poz. 195, 677)"

enan s.a. został autoryzowanym dystrybutorem marki G&BL

enan s.a. stawia na nieustający rozwój relacji biznesowych i poszerzanie działalności, czego wynikiem jest nawiązanie kolejnej, wartościowej współpracy. Zostaliśmy autoryzowanym dystrybutorem włoskiej firmy G&BL, specjalizującej się w produkcji kabli i akcesoriów do smartfonów, audio-wideo oraz IT. G&BL posiada szeroką gamę produktów, dba o ich wysoką jakość oraz korzysta wyłącznie z innowacyjnych koncepcji, co uczyniło markę rozpoznawalną na całym świecie.(...)

Czytaj dalej

współpraca dystrybucyjna z marką FENDA

zespół enan s.a. pragnie poinformować, że nawiązana została nowa współpraca dystrybucyjna z marką Fenda, znaną z wysokiej jakości urządzeń audio. Produkty firmy są cennym dodatkiem do naszej oferty nowoczesnych urządzeń elektronicznych.(...)