Xilence

   Firma Xilence została założona przy współpracy niemieckich i chińskich przedsiębiorców. Jest producentem zasilaczy, systemów chłodzących, wentylatorów oraz urządzeń zmniejszających poziom hałasu dla komputerów stacjonarnych. Gama produktów Xilence obejmuje również akcesoria do notebooków takie jak chłodnice, czy ładowarki uniwersalne.

   Zespół badawczo-rozwojowy firmy Xilence nieustannie dąży do tego, aby komputery były cichsze i bardziej efektywne pod względem poboru mocy, pomimo coraz bardziej wymagający pod względem wydajności działania: procesorów i systemów graficznych. Xilence dba o ergonomiczność swoich produktów czyniąc je coraz bardziej dopasowanymi do potrzeb człowieka. Sprawia, że ograniczają one niepożądane efekty technologii komputerowej, redukując poziom hałasu, emisję ciepła oraz zmniejszając zapotrzebowanie na prąd, co pozytywnie oddziałuje na środowisko.

   Xilence tworzy innowacyjne produkty, które spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Marka zapewnia dobrej jakości urządzenia w optymalnej cenie.

Odwiedź stronę producenta:

http://xilence.net/

Enan S.A, wyłącznym dystrybutorem produktów marki TECNOWARE

W związku z nieustannym rozwojem firmy Enan S.A, w ostatnim czasie nasi managerowie są szczególnie skoncentrowani na pozyskiwaniu nowych partnerów biznesowych, wprowadzając do naszego portfolio naprawdę interesujące produkty renomowanych marek, które z pewnością spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. (...)

Czytaj dalej

ENAN S.A- autoryzowanym dystrybutorem marki Meori

Firma ENAN S.A. to zespół o szerokich kompetencjach i doskonałych umiejętnościach, zdobywanych nieustannie przez poprzednie lata. Pozyskane bogate doświadczenie, umożliwia rozwój i ułatwia nawiązywanie nowych kontaktów. Pragniemy zatem poinformować, że podjęliśmy współpracę z marką Meori.(...)

Czytaj dalej

Newsletter