Xilence

   Firma Xilence została założona przy współpracy niemieckich i chińskich przedsiębiorców. Jest producentem zasilaczy, systemów chłodzących, wentylatorów oraz urządzeń zmniejszających poziom hałasu dla komputerów stacjonarnych. Gama produktów Xilence obejmuje również akcesoria do notebooków takie jak chłodnice, czy ładowarki uniwersalne.

   Zespół badawczo-rozwojowy firmy Xilence nieustannie dąży do tego, aby komputery były cichsze i bardziej efektywne pod względem poboru mocy, pomimo coraz bardziej wymagający pod względem wydajności działania: procesorów i systemów graficznych. Xilence dba o ergonomiczność swoich produktów czyniąc je coraz bardziej dopasowanymi do potrzeb człowieka. Sprawia, że ograniczają one niepożądane efekty technologii komputerowej, redukując poziom hałasu, emisję ciepła oraz zmniejszając zapotrzebowanie na prąd, co pozytywnie oddziałuje na środowisko.

   Xilence tworzy innowacyjne produkty, które spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Marka zapewnia dobrej jakości urządzenia w optymalnej cenie.

Odwiedź stronę producenta:

http://xilence.net/

Konferencje naukowo-szkoleniowe marki SpillAway

W ciągu ostatniego roku firma Enan wraz z marką SpillAway uczestniczyła w licznych konferencjach naukowo-szkoleniowych mających na celu przedstawienie obecnym i przyszłym Partnerom biznesowym oferty wraz z najważniejszymi zaletami marki. Linię produktów SpillAway przedstawiała Magdalena Szumska – Project Manager BIO CHEMIA w firmie Enan. Przekonywała, że zastosowanie tych preparatów, neutralizuje zanieczyszczenia węglowodorowe w miejscu ich powstania, gdyż frakcje ropopochodne ulegają biodegradacji. Dzięki temu zapobiega się przemieszczaniu skażeń i przyczynia się do aktywnej ochrony środowiska. W prezentacji podkreślano wielokrotnie bezpieczeństwo, wydajność oraz skuteczność linii SpillAway, nie zapominając o podstawowym aspekcie ekologii. (...)

Czytaj dalej

Norbert Nowakowski ponownie prezesem firmy Enan S.A

Firma Enan istnieje na rynku akcesoriów IT oraz tzw. sprzętów drobnych od ponad 30 lat. Za jej pośrednictwem dostarczane są do segmentu b2b, innowacyjne rozwiązania oraz produkty niszowe. Spółka ma także swoje dwie marki własne- 4World i Whitenergy, które z powodzeniem goszczą w polskich domach, dając właścicielom biznesów niejeden powód do dumy. (...)

Czytaj dalej

Newsletter