Iris

   Firma I.R.I.S. została utworzona w 1986 roku w Belgii, od tamtego czasu rozszerzyła swoją działalność o biura na Florydzie (U.S.A.), w Hong Kongu, Francji, Luxemburgu, w Niemczech oraz Holandii.  I.R.I.S. jest wiodącą marką na rynku, w dziedzinie mobilnych skanerów oraz oprogramowania OCR do szybkiego i inteligentnego rozpoznawania pisma. Urządzenia pozwalają bez ograniczeń, skanować oraz przetwarzać dane w wielu językach na świecie. Za sprawą zaawansowanego technologicznie oprogramowania można przenosić dokumenty z formy papierowej do cyfrowej tzw. chmury. Profesjonalne rozwiązania jakie oferuje marka I.R.I.S. umożliwiają skuteczniejsze zarządzanie dokumentami elektronicznymi oraz usprawniają przepływ informacji w firmach i administracji.

 

 

   W I.R.I.S. tworzymy oprogramowanie i produkty, które pomagają ludziom zwiększyć ich wydajność podczas skanowania i konwertowania dokumentów. Ułatwiamy skanowanie, edytowanie i udostępnianie plików cyfrowych.  I.R.I.S. to producent najnowocześniejszego na świecie oprogramowania i skanerów do rozpoznawania pisma, w tym także i odręcznego!

Zobacz więcej na:

http://www.irislink.com/

Konferencje naukowo-szkoleniowe marki SpillAway

W ciągu ostatniego roku firma Enan wraz z marką SpillAway uczestniczyła w licznych konferencjach naukowo-szkoleniowych mających na celu przedstawienie obecnym i przyszłym Partnerom biznesowym oferty wraz z najważniejszymi zaletami marki. Linię produktów SpillAway przedstawiała Magdalena Szumska – Project Manager BIO CHEMIA w firmie Enan. Przekonywała, że zastosowanie tych preparatów, neutralizuje zanieczyszczenia węglowodorowe w miejscu ich powstania, gdyż frakcje ropopochodne ulegają biodegradacji. Dzięki temu zapobiega się przemieszczaniu skażeń i przyczynia się do aktywnej ochrony środowiska. W prezentacji podkreślano wielokrotnie bezpieczeństwo, wydajność oraz skuteczność linii SpillAway, nie zapominając o podstawowym aspekcie ekologii. (...)

Czytaj dalej

Norbert Nowakowski ponownie prezesem firmy Enan S.A

Firma Enan istnieje na rynku akcesoriów IT oraz tzw. sprzętów drobnych od ponad 30 lat. Za jej pośrednictwem dostarczane są do segmentu b2b, innowacyjne rozwiązania oraz produkty niszowe. Spółka ma także swoje dwie marki własne- 4World i Whitenergy, które z powodzeniem goszczą w polskich domach, dając właścicielom biznesów niejeden powód do dumy. (...)

Czytaj dalej

Newsletter