Iris

   Firma I.R.I.S. została utworzona w 1986 roku w Belgii, od tamtego czasu rozszerzyła swoją działalność o biura na Florydzie (U.S.A.), w Hong Kongu, Francji, Luxemburgu, w Niemczech oraz Holandii.  I.R.I.S. jest wiodącą marką na rynku, w dziedzinie mobilnych skanerów oraz oprogramowania OCR do szybkiego i inteligentnego rozpoznawania pisma. Urządzenia pozwalają bez ograniczeń, skanować oraz przetwarzać dane w wielu językach na świecie. Za sprawą zaawansowanego technologicznie oprogramowania można przenosić dokumenty z formy papierowej do cyfrowej tzw. chmury. Profesjonalne rozwiązania jakie oferuje marka I.R.I.S. umożliwiają skuteczniejsze zarządzanie dokumentami elektronicznymi oraz usprawniają przepływ informacji w firmach i administracji.

 

 

   W I.R.I.S. tworzymy oprogramowanie i produkty, które pomagają ludziom zwiększyć ich wydajność podczas skanowania i konwertowania dokumentów. Ułatwiamy skanowanie, edytowanie i udostępnianie plików cyfrowych.  I.R.I.S. to producent najnowocześniejszego na świecie oprogramowania i skanerów do rozpoznawania pisma, w tym także i odręcznego!

Zobacz więcej na:

http://www.irislink.com/

współpraca dystrybucyjna z marką FENDA

zespół enan s.a. pragnie poinformować, że nawiązana została nowa współpraca dystrybucyjna z marką Fenda, znaną z wysokiej jakości urządzeń audio. Produkty firmy są cennym dodatkiem do naszej oferty nowoczesnych urządzeń elektronicznych.(...)

Czytaj dalej

nowa autoryzowana dystrybucja marki SMARTWARES

enan s.a. działa na rynku od ponad 35 lat i mimo upływającego czasu, wciąż stawiamy na dynamiczny rozwój firmy oraz nawiązywanie kontaktów biznesowych z najlepszymi producentami akcesoriów dla różnych branż. Efektem tego jest rozpoczęcie nowej współpracy dystrybucyjnej z SMARTWARES. W ramach połączenia sił, wzbogaciliśmy ofertę produktową o zaawansowane technologicznie urządzenia dla domu i ogrodu. (...)

Czytaj dalej

Newsletter