Iris

   Firma I.R.I.S. została utworzona w 1986 roku w Belgii, od tamtego czasu rozszerzyła swoją działalność o biura na Florydzie (U.S.A.), w Hong Kongu, Francji, Luxemburgu, w Niemczech oraz Holandii.  I.R.I.S. jest wiodącą marką na rynku, w dziedzinie mobilnych skanerów oraz oprogramowania OCR do szybkiego i inteligentnego rozpoznawania pisma. Urządzenia pozwalają bez ograniczeń, skanować oraz przetwarzać dane w wielu językach na świecie. Za sprawą zaawansowanego technologicznie oprogramowania można przenosić dokumenty z formy papierowej do cyfrowej tzw. chmury. Profesjonalne rozwiązania jakie oferuje marka I.R.I.S. umożliwiają skuteczniejsze zarządzanie dokumentami elektronicznymi oraz usprawniają przepływ informacji w firmach i administracji.

 

 

   W I.R.I.S. tworzymy oprogramowanie i produkty, które pomagają ludziom zwiększyć ich wydajność podczas skanowania i konwertowania dokumentów. Ułatwiamy skanowanie, edytowanie i udostępnianie plików cyfrowych.  I.R.I.S. to producent najnowocześniejszego na świecie oprogramowania i skanerów do rozpoznawania pisma, w tym także i odręcznego!

Zobacz więcej na:

http://www.irislink.com/

Enan S.A, wyłącznym dystrybutorem produktów marki TECNOWARE

W związku z nieustannym rozwojem firmy Enan S.A, w ostatnim czasie nasi managerowie są szczególnie skoncentrowani na pozyskiwaniu nowych partnerów biznesowych, wprowadzając do naszego portfolio naprawdę interesujące produkty renomowanych marek, które z pewnością spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. (...)

Czytaj dalej

ENAN S.A- autoryzowanym dystrybutorem marki Meori

Firma ENAN S.A. to zespół o szerokich kompetencjach i doskonałych umiejętnościach, zdobywanych nieustannie przez poprzednie lata. Pozyskane bogate doświadczenie, umożliwia rozwój i ułatwia nawiązywanie nowych kontaktów. Pragniemy zatem poinformować, że podjęliśmy współpracę z marką Meori.(...)

Czytaj dalej

Newsletter