One for all

Rozwiązania One for All

Obecnie mamy coraz więcej urządzeń w naszym domu. Firma OFA oferuje kompleksowe rozwiązanie dla domu, które pozwalają w prosty sposób zarządzać całą elektroniką. One For All oferuje łatwe w obsłudze piloty i akcesoria dla użytkowników domowych, które w prosty sposób pozwolą zarządzać sprzętem audio/video. Rozwiązania, które gwarantują maksymalny komfort użytkowania.
prawdziwie uniwersalne innowacje
Sprzedajemy nasze produkty w ponad 13.000 sklepach w całej Europie. OFA jest światowym liderem w technologii sterowania bezprzewodowego i ciągle udoskonala rozwiązania i rozwija znaczące innowacje. Niezawodne rozwiązania, łatwe w użyciu i zrozumiałe, proste w podłączeniu i obsłudze wielu urządzeń, kompatybilne praktycznie ze wszystkimi znanymi markami.

Różne produkty i akcesoria
Zdobyliśmy rozległą wiedzę, w jaki sposób konsumenci na całym świecie w interakcje z ich urządzeń. To pozwoliło nam na wprowadzenie przyjaznych dla użytkownika produktów i akcesoriów, takich jak:
  • Piloty
  • Anteny cyfrowe (pokojowe i zewnętrzne)
  • uchwyty TV
  • Słuchawki

Konferencje naukowo-szkoleniowe marki SpillAway

W ciągu ostatniego roku firma Enan wraz z marką SpillAway uczestniczyła w licznych konferencjach naukowo-szkoleniowych mających na celu przedstawienie obecnym i przyszłym Partnerom biznesowym oferty wraz z najważniejszymi zaletami marki. Linię produktów SpillAway przedstawiała Magdalena Szumska – Project Manager BIO CHEMIA w firmie Enan. Przekonywała, że zastosowanie tych preparatów, neutralizuje zanieczyszczenia węglowodorowe w miejscu ich powstania, gdyż frakcje ropopochodne ulegają biodegradacji. Dzięki temu zapobiega się przemieszczaniu skażeń i przyczynia się do aktywnej ochrony środowiska. W prezentacji podkreślano wielokrotnie bezpieczeństwo, wydajność oraz skuteczność linii SpillAway, nie zapominając o podstawowym aspekcie ekologii. (...)

Czytaj dalej

Norbert Nowakowski ponownie prezesem firmy Enan S.A

Firma Enan istnieje na rynku akcesoriów IT oraz tzw. sprzętów drobnych od ponad 30 lat. Za jej pośrednictwem dostarczane są do segmentu b2b, innowacyjne rozwiązania oraz produkty niszowe. Spółka ma także swoje dwie marki własne- 4World i Whitenergy, które z powodzeniem goszczą w polskich domach, dając właścicielom biznesów niejeden powód do dumy. (...)

Czytaj dalej

Newsletter