One for all

Rozwiązania One for All

Obecnie mamy coraz więcej urządzeń w naszym domu. Firma OFA oferuje kompleksowe rozwiązanie dla domu, które pozwalają w prosty sposób zarządzać całą elektroniką. One For All oferuje łatwe w obsłudze piloty i akcesoria dla użytkowników domowych, które w prosty sposób pozwolą zarządzać sprzętem audio/video. Rozwiązania, które gwarantują maksymalny komfort użytkowania.
prawdziwie uniwersalne innowacje
Sprzedajemy nasze produkty w ponad 13.000 sklepach w całej Europie. OFA jest światowym liderem w technologii sterowania bezprzewodowego i ciągle udoskonala rozwiązania i rozwija znaczące innowacje. Niezawodne rozwiązania, łatwe w użyciu i zrozumiałe, proste w podłączeniu i obsłudze wielu urządzeń, kompatybilne praktycznie ze wszystkimi znanymi markami.

Różne produkty i akcesoria
Zdobyliśmy rozległą wiedzę, w jaki sposób konsumenci na całym świecie w interakcje z ich urządzeń. To pozwoliło nam na wprowadzenie przyjaznych dla użytkownika produktów i akcesoriów, takich jak:
  • Piloty
  • Anteny cyfrowe (pokojowe i zewnętrzne)
  • uchwyty TV
  • Słuchawki

Enan S.A, wyłącznym dystrybutorem produktów marki TECNOWARE

W związku z nieustannym rozwojem firmy Enan S.A, w ostatnim czasie nasi managerowie są szczególnie skoncentrowani na pozyskiwaniu nowych partnerów biznesowych, wprowadzając do naszego portfolio naprawdę interesujące produkty renomowanych marek, które z pewnością spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. (...)

Czytaj dalej

ENAN S.A- autoryzowanym dystrybutorem marki Meori

Firma ENAN S.A. to zespół o szerokich kompetencjach i doskonałych umiejętnościach, zdobywanych nieustannie przez poprzednie lata. Pozyskane bogate doświadczenie, umożliwia rozwój i ułatwia nawiązywanie nowych kontaktów. Pragniemy zatem poinformować, że podjęliśmy współpracę z marką Meori.(...)

Czytaj dalej

Newsletter