Skross


   Szwajcarska marka SKROSS powstała w 2002 roku, jej właścicielem jest firma WorldConnect AG, która zaledwie w ciągu kilku lat rozwinęła swoją działalność na skalę globalną. Od samego początku firma skupiła się na dostarczaniu swoim klientom najwyższej jakości produktów wykorzystywanych w podróży. SKROSS wynalazł i opatentował jedyny w swoim rodzaju system suwaków all-in-one, który umieścił w adapterze podróżnym. Stał się tym samym pionierem nie posiadającym konkurencji, w tej kategorii. Dziś marka SKROSS dysponuje najszerszą na rynku ofertą adapterów uniwersalnych oraz adapterów PRO. Dzięki czemu używanie oraz podłączanie urządzeń do prądu stało się możliwe na wszystkich kontynentach, w niemal każdym kraju na świecie.

 

   SKROSS jest marką dla której najważniejsze jest bezpieczeństwo użytkowników. Firma dba o to, aby ich produkty, spełniały wszystkie normy prawne i były zgodne z zarządzeniem Unii Europejskiej. Dlatego urządzenia są produkowane z najwyższej jakości certyfikowanych materiałów. Innowacyjność marki SKROSS pozwala na nieustanne poszerzanie portfolio o nowe, dopasowane do potrzeb klientów produkty.

    Marka SKROSS to rezultat doskonałej myśli technicznej oraz szwajcarskiej precyzji.

BEZPIECZNE + PROSTE+ SZWAJCARSKIE

Odwiedź stronę producenta:

http://www.skross.com.pl/

Enan S.A, wyłącznym dystrybutorem produktów marki TECNOWARE

W związku z nieustannym rozwojem firmy Enan S.A, w ostatnim czasie nasi managerowie są szczególnie skoncentrowani na pozyskiwaniu nowych partnerów biznesowych, wprowadzając do naszego portfolio naprawdę interesujące produkty renomowanych marek, które z pewnością spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. (...)

Czytaj dalej

ENAN S.A- autoryzowanym dystrybutorem marki Meori

Firma ENAN S.A. to zespół o szerokich kompetencjach i doskonałych umiejętnościach, zdobywanych nieustannie przez poprzednie lata. Pozyskane bogate doświadczenie, umożliwia rozwój i ułatwia nawiązywanie nowych kontaktów. Pragniemy zatem poinformować, że podjęliśmy współpracę z marką Meori.(...)

Czytaj dalej

Newsletter