Skross


   Szwajcarska marka SKROSS powstała w 2002 roku, jej właścicielem jest firma WorldConnect AG, która zaledwie w ciągu kilku lat rozwinęła swoją działalność na skalę globalną. Od samego początku firma skupiła się na dostarczaniu swoim klientom najwyższej jakości produktów wykorzystywanych w podróży. SKROSS wynalazł i opatentował jedyny w swoim rodzaju system suwaków all-in-one, który umieścił w adapterze podróżnym. Stał się tym samym pionierem nie posiadającym konkurencji, w tej kategorii. Dziś marka SKROSS dysponuje najszerszą na rynku ofertą adapterów uniwersalnych oraz adapterów PRO. Dzięki czemu używanie oraz podłączanie urządzeń do prądu stało się możliwe na wszystkich kontynentach, w niemal każdym kraju na świecie.

 

   SKROSS jest marką dla której najważniejsze jest bezpieczeństwo użytkowników. Firma dba o to, aby ich produkty, spełniały wszystkie normy prawne i były zgodne z zarządzeniem Unii Europejskiej. Dlatego urządzenia są produkowane z najwyższej jakości certyfikowanych materiałów. Innowacyjność marki SKROSS pozwala na nieustanne poszerzanie portfolio o nowe, dopasowane do potrzeb klientów produkty.

    Marka SKROSS to rezultat doskonałej myśli technicznej oraz szwajcarskiej precyzji.

BEZPIECZNE + PROSTE+ SZWAJCARSKIE

Odwiedź stronę producenta:

http://www.skross.com.pl/

Konferencje naukowo-szkoleniowe marki SpillAway

W ciągu ostatniego roku firma Enan wraz z marką SpillAway uczestniczyła w licznych konferencjach naukowo-szkoleniowych mających na celu przedstawienie obecnym i przyszłym Partnerom biznesowym oferty wraz z najważniejszymi zaletami marki. Linię produktów SpillAway przedstawiała Magdalena Szumska – Project Manager BIO CHEMIA w firmie Enan. Przekonywała, że zastosowanie tych preparatów, neutralizuje zanieczyszczenia węglowodorowe w miejscu ich powstania, gdyż frakcje ropopochodne ulegają biodegradacji. Dzięki temu zapobiega się przemieszczaniu skażeń i przyczynia się do aktywnej ochrony środowiska. W prezentacji podkreślano wielokrotnie bezpieczeństwo, wydajność oraz skuteczność linii SpillAway, nie zapominając o podstawowym aspekcie ekologii. (...)

Czytaj dalej

Norbert Nowakowski ponownie prezesem firmy Enan S.A

Firma Enan istnieje na rynku akcesoriów IT oraz tzw. sprzętów drobnych od ponad 30 lat. Za jej pośrednictwem dostarczane są do segmentu b2b, innowacyjne rozwiązania oraz produkty niszowe. Spółka ma także swoje dwie marki własne- 4World i Whitenergy, które z powodzeniem goszczą w polskich domach, dając właścicielom biznesów niejeden powód do dumy. (...)

Czytaj dalej

Newsletter