Spillaway

   Marka SpillAway™ to zaawansowane technologicznie produkty do czyszczenia i odtłuszczania, które zawierają wyselekcjonowane mikroorganizmy i biologiczne substancje czynne. Środki te mają swoje zastosowanie w przemyśle, energetyce, handlu, gastronomii oraz transporcie.

   SpillAway™ oferuje także gamę wyspecjalizowanych produktów zawierających mikroorganizmy i biosurfaktanty do bioremediacji inżynieryjnej, zarówno in-situ jak i ex-situ. Dzięki biopreparatom SpillAway™ możliwe jest szybkie przywrócenie pożądanych parametrów środowiska gruntowo –wodnego skażonego zanieczyszczeniami węglowodorowymi.

   Proces bioremediacji zastosowany w produktach SpillAway™ jest wymieniany jako jedna z innowacyjnych technologii przez amerykańską Agencję Ochrony Środowiska.

 Jak to działa?

   Biopreparaty SpillAway™ zawierają mikroorganizmy naturalnie występujące w środowisku, które posiadają zdolność do rozkładania zanieczyszczeń do związków neutralnych: wody i dwutlenku węgla.

NATURALNIE NA ZANIECZYSZCZENIA

Zobacz więcej na oficjalnej stronie marki :

http://spillaway.eu/

Enan S.A, wyłącznym dystrybutorem produktów marki TECNOWARE

W związku z nieustannym rozwojem firmy Enan S.A, w ostatnim czasie nasi managerowie są szczególnie skoncentrowani na pozyskiwaniu nowych partnerów biznesowych, wprowadzając do naszego portfolio naprawdę interesujące produkty renomowanych marek, które z pewnością spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. (...)

Czytaj dalej

ENAN S.A- autoryzowanym dystrybutorem marki Meori

Firma ENAN S.A. to zespół o szerokich kompetencjach i doskonałych umiejętnościach, zdobywanych nieustannie przez poprzednie lata. Pozyskane bogate doświadczenie, umożliwia rozwój i ułatwia nawiązywanie nowych kontaktów. Pragniemy zatem poinformować, że podjęliśmy współpracę z marką Meori.(...)

Czytaj dalej

Newsletter