Spillaway

Spillaway™ środki czyszczące i odtłuszczające zawierające mikroorganizmy i biologiczne środki powierzchniowo czynne. Do zastosowania w przemyśle, energetyce, handlu, przemyśle spożywczym, gastronomii i transporcie. Bogata oferta środków do bioremediacji gleby i wody. SpillAway™ oferuje gamę wyspecjalizowanych produktów bioremediacyjnych, zawierających mikroorganizmy i biosurfaktanty, które w ciągu 30-60 dni przywracają pełną biologiczną wartość gleby i wody zanieczyszczonej węglowodorami. Zamienniki rozpuszczalników linii SpillAway™ zostały opracowane, aby zastąpić niebezpieczne i szkodliwe dla środowiska rozpuszczalniki węglowodorowe preparatami równie skutecznymi, lecz bezpiecznymi, biodegradowalnymi i przyjaznymi środowisku.

Specjalistyczne środki czyszczące i odtłuszczające do zastosowania w miejscach mających kontakt z wodą morską: na platformach wiertniczych, w zęzach, a także do utrzymania czystości na statkach, kutrach i jachtach, w portach i marinach. Oprócz tradycyjnych sorbentów sypkich i pływających, linia bioremediacyjnych produktów SpillAway™ oferuje jedyne na rynku sorbenty zawierające mikroorganizmy rozkładające zanieczyszczenia ropopochodne na dwutlenek węgla i wodę.

 Oficjalna strona marki : spillaway.euKonferencje naukowo-szkoleniowe marki SpillAway

W ciągu ostatniego roku firma Enan wraz z marką SpillAway uczestniczyła w licznych konferencjach naukowo-szkoleniowych mających na celu przedstawienie obecnym i przyszłym Partnerom biznesowym oferty wraz z najważniejszymi zaletami marki. Linię produktów SpillAway przedstawiała Magdalena Szumska – Project Manager BIO CHEMIA w firmie Enan. Przekonywała, że zastosowanie tych preparatów, neutralizuje zanieczyszczenia węglowodorowe w miejscu ich powstania, gdyż frakcje ropopochodne ulegają biodegradacji. Dzięki temu zapobiega się przemieszczaniu skażeń i przyczynia się do aktywnej ochrony środowiska. W prezentacji podkreślano wielokrotnie bezpieczeństwo, wydajność oraz skuteczność linii SpillAway, nie zapominając o podstawowym aspekcie ekologii. (...)

Czytaj dalej

Norbert Nowakowski ponownie prezesem firmy Enan S.A

Firma Enan istnieje na rynku akcesoriów IT oraz tzw. sprzętów drobnych od ponad 30 lat. Za jej pośrednictwem dostarczane są do segmentu b2b, innowacyjne rozwiązania oraz produkty niszowe. Spółka ma także swoje dwie marki własne- 4World i Whitenergy, które z powodzeniem goszczą w polskich domach, dając właścicielom biznesów niejeden powód do dumy. (...)

Czytaj dalej

Newsletter