Spillaway

   Marka SpillAway™ to zaawansowane technologicznie produkty do czyszczenia i odtłuszczania, które zawierają wyselekcjonowane mikroorganizmy i biologiczne substancje czynne. Środki te mają swoje zastosowanie w przemyśle, energetyce, handlu, gastronomii oraz transporcie.

   SpillAway™ oferuje także gamę wyspecjalizowanych produktów zawierających mikroorganizmy i biosurfaktanty do bioremediacji inżynieryjnej, zarówno in-situ jak i ex-situ. Dzięki biopreparatom SpillAway™ możliwe jest szybkie przywrócenie pożądanych parametrów środowiska gruntowo –wodnego skażonego zanieczyszczeniami węglowodorowymi.

   Proces bioremediacji zastosowany w produktach SpillAway™ jest wymieniany jako jedna z innowacyjnych technologii przez amerykańską Agencję Ochrony Środowiska.

 Jak to działa?

   Biopreparaty SpillAway™ zawierają mikroorganizmy naturalnie występujące w środowisku, które posiadają zdolność do rozkładania zanieczyszczeń do związków neutralnych: wody i dwutlenku węgla.

NATURALNIE NA ZANIECZYSZCZENIA

Zobacz więcej na oficjalnej stronie marki :

http://spillaway.eu/

enan s.a. został autoryzowanym dystrybutorem marki G&BL

enan s.a. stawia na nieustający rozwój relacji biznesowych i poszerzanie działalności, czego wynikiem jest nawiązanie kolejnej, wartościowej współpracy. Zostaliśmy autoryzowanym dystrybutorem włoskiej firmy G&BL, specjalizującej się w produkcji kabli i akcesoriów do smartfonów, audio-wideo oraz IT. G&BL posiada szeroką gamę produktów, dba o ich wysoką jakość oraz korzysta wyłącznie z innowacyjnych koncepcji, co uczyniło markę rozpoznawalną na całym świecie.(...)

Czytaj dalej

współpraca dystrybucyjna z marką FENDA

zespół enan s.a. pragnie poinformować, że nawiązana została nowa współpraca dystrybucyjna z marką Fenda, znaną z wysokiej jakości urządzeń audio. Produkty firmy są cennym dodatkiem do naszej oferty nowoczesnych urządzeń elektronicznych.(...)

Czytaj dalej

Newsletter