Spillaway

   Marka SpillAway™ to zaawansowane technologicznie produkty do czyszczenia i odtłuszczania, które zawierają wyselekcjonowane mikroorganizmy i biologiczne substancje czynne. Środki te mają swoje zastosowanie w przemyśle, energetyce, handlu, gastronomii oraz transporcie.

   SpillAway™ oferuje także gamę wyspecjalizowanych produktów zawierających mikroorganizmy i biosurfaktanty do bioremediacji inżynieryjnej, zarówno in-situ jak i ex-situ. Dzięki biopreparatom SpillAway™ możliwe jest szybkie przywrócenie pożądanych parametrów środowiska gruntowo –wodnego skażonego zanieczyszczeniami węglowodorowymi.

   Proces bioremediacji zastosowany w produktach SpillAway™ jest wymieniany jako jedna z innowacyjnych technologii przez amerykańską Agencję Ochrony Środowiska.

 Jak to działa?

   Biopreparaty SpillAway™ zawierają mikroorganizmy naturalnie występujące w środowisku, które posiadają zdolność do rozkładania zanieczyszczeń do związków neutralnych: wody i dwutlenku węgla.

NATURALNIE NA ZANIECZYSZCZENIA

Zobacz więcej na oficjalnej stronie marki :

http://spillaway.eu/

współpraca dystrybucyjna z marką FENDA

zespół enan s.a. pragnie poinformować, że nawiązana została nowa współpraca dystrybucyjna z marką Fenda, znaną z wysokiej jakości urządzeń audio. Produkty firmy są cennym dodatkiem do naszej oferty nowoczesnych urządzeń elektronicznych.(...)

Czytaj dalej

nowa autoryzowana dystrybucja marki SMARTWARES

enan s.a. działa na rynku od ponad 35 lat i mimo upływającego czasu, wciąż stawiamy na dynamiczny rozwój firmy oraz nawiązywanie kontaktów biznesowych z najlepszymi producentami akcesoriów dla różnych branż. Efektem tego jest rozpoczęcie nowej współpracy dystrybucyjnej z SMARTWARES. W ramach połączenia sił, wzbogaciliśmy ofertę produktową o zaawansowane technologicznie urządzenia dla domu i ogrodu. (...)

Czytaj dalej

Newsletter