Brinno

 

  Brinno specjalizuje się w produkcji urządzeń do nagrywania filmów poklatkowych oraz sprzętów oferujących rozwiązania dla domu, firm budowlanych, sportowców i podróżników. Dzięki nowoczesnym urządzeniom, obsługa wspomnianego rodzaju filmów została ograniczona do obsługi kilku prostych przycisków. Marka Brinno, jako jedna z pierwszych na rynku, wykorzystała rozwój i coraz większą popularność fotografii poklatkowej. Poprzez połącznie rozwiązań sprzętowych z autorskim oprogramowaniem powstała kamera Brinno. Tym samym skomplikowaną, drogą i czasochłonną technikę przekształcono w przyjazne doświadczenie, w postaci prostej w obsłudze kamery, która pozostaje w przystępnej cenie. Od 2009 roku, kiedy to urządzenie pojawiło się na rynku po raz pierwszy, Brinno zdobywa coraz większą popularność, nie tylko wśród pasjonatów fotografii i filmu, lecz również amatorów.

 

   Firma Brinno oprócz produktów o standardowym zastosowaniu, stworzyła również urządzenia przeznaczone do monitoringu, które zabezpieczają przed niechcianymi sytuacjami. Kamery Brinno sprawdzą się świetnie w ochronie domu, ogrodu przed włamywaczami, a dzięki zestawom monitorującym sprawdzisz postępy w budowie lub nianię opiekującą się twoim dzieckiem.

„INNOWACJE, KTÓRE ZMIENIAJĄ ŚWIAT” to robimy w Brinno!

Zobacz więcej na:

http://brinno.com/

Enan S.A, wyłącznym dystrybutorem produktów marki TECNOWARE

W związku z nieustannym rozwojem firmy Enan S.A, w ostatnim czasie nasi managerowie są szczególnie skoncentrowani na pozyskiwaniu nowych partnerów biznesowych, wprowadzając do naszego portfolio naprawdę interesujące produkty renomowanych marek, które z pewnością spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. (...)

Czytaj dalej

ENAN S.A- autoryzowanym dystrybutorem marki Meori

Firma ENAN S.A. to zespół o szerokich kompetencjach i doskonałych umiejętnościach, zdobywanych nieustannie przez poprzednie lata. Pozyskane bogate doświadczenie, umożliwia rozwój i ułatwia nawiązywanie nowych kontaktów. Pragniemy zatem poinformować, że podjęliśmy współpracę z marką Meori.(...)

Czytaj dalej

Newsletter