Brinno

 

  Brinno specjalizuje się w produkcji urządzeń do nagrywania filmów poklatkowych oraz sprzętów oferujących rozwiązania dla domu, firm budowlanych, sportowców i podróżników. Dzięki nowoczesnym urządzeniom, obsługa wspomnianego rodzaju filmów została ograniczona do obsługi kilku prostych przycisków. Marka Brinno, jako jedna z pierwszych na rynku, wykorzystała rozwój i coraz większą popularność fotografii poklatkowej. Poprzez połącznie rozwiązań sprzętowych z autorskim oprogramowaniem powstała kamera Brinno. Tym samym skomplikowaną, drogą i czasochłonną technikę przekształcono w przyjazne doświadczenie, w postaci prostej w obsłudze kamery, która pozostaje w przystępnej cenie. Od 2009 roku, kiedy to urządzenie pojawiło się na rynku po raz pierwszy, Brinno zdobywa coraz większą popularność, nie tylko wśród pasjonatów fotografii i filmu, lecz również amatorów.

 

   Firma Brinno oprócz produktów o standardowym zastosowaniu, stworzyła również urządzenia przeznaczone do monitoringu, które zabezpieczają przed niechcianymi sytuacjami. Kamery Brinno sprawdzą się świetnie w ochronie domu, ogrodu przed włamywaczami, a dzięki zestawom monitorującym sprawdzisz postępy w budowie lub nianię opiekującą się twoim dzieckiem.

„INNOWACJE, KTÓRE ZMIENIAJĄ ŚWIAT” to robimy w Brinno!

Zobacz więcej na:

http://brinno.com/

współpraca dystrybucyjna z marką FENDA

zespół enan s.a. pragnie poinformować, że nawiązana została nowa współpraca dystrybucyjna z marką Fenda, znaną z wysokiej jakości urządzeń audio. Produkty firmy są cennym dodatkiem do naszej oferty nowoczesnych urządzeń elektronicznych.(...)

Czytaj dalej

nowa autoryzowana dystrybucja marki SMARTWARES

enan s.a. działa na rynku od ponad 35 lat i mimo upływającego czasu, wciąż stawiamy na dynamiczny rozwój firmy oraz nawiązywanie kontaktów biznesowych z najlepszymi producentami akcesoriów dla różnych branż. Efektem tego jest rozpoczęcie nowej współpracy dystrybucyjnej z SMARTWARES. W ramach połączenia sił, wzbogaciliśmy ofertę produktową o zaawansowane technologicznie urządzenia dla domu i ogrodu. (...)

Czytaj dalej

Newsletter