Brinno

   Brinno specjalizuje się w produkcji urządzeń do nagrywania filmów poklatkowych oraz sprzętów oferujących rozwiązania dla domu, firm budowlanych, sportowców i podróżników. Dzięki nowoczesnym urządzeniom, obsługa wspomnianego rodzaju filmów została ograniczona do obsługi kilku prostych przycisków. Marka Brinno, jako jedna z pierwszych na rynku, wykorzystała rozwój i coraz większą popularność fotografii poklatkowej. Poprzez połącznie rozwiązań sprzętowych z autorskim oprogramowaniem powstała kamera Brinno. Tym samym skomplikowaną, drogą i czasochłonną technikę przekształcono w przyjazne doświadczenie, w postaci prostej w obsłudze kamery, która pozostaje w przystępnej cenie. Od 2009 roku, kiedy to urządzenie pojawiło się na rynku po raz pierwszy, Brinno zdobywa coraz większą popularność, nie tylko wśród pasjonatów fotografii i filmu, lecz również amatorów.

   Firma Brionno oprócz produktów o standardowym zastosowaniu, stworzyła również urządzenia przeznaczone do monitoringu, które zabezpieczają przed niechcianymi sytuacjami. Kamery Brinno sprawdzą się świetnie w ochronie domu, ogrodu przed włamywaczami, a dzięki zestawom monitorującym sprawdzisz postępy w budowie lub nianię opiekującą się twoim dzieckiem.

„INNOWACJE, KTÓRE ZMIENIAJĄ ŚWIAT” to robimy w Brinno!

Zobacz więcej na:

http://brinno.com/

Konferencje naukowo-szkoleniowe marki SpillAway

W ciągu ostatniego roku firma Enan wraz z marką SpillAway uczestniczyła w licznych konferencjach naukowo-szkoleniowych mających na celu przedstawienie obecnym i przyszłym Partnerom biznesowym oferty wraz z najważniejszymi zaletami marki. Linię produktów SpillAway przedstawiała Magdalena Szumska – Project Manager BIO CHEMIA w firmie Enan. Przekonywała, że zastosowanie tych preparatów, neutralizuje zanieczyszczenia węglowodorowe w miejscu ich powstania, gdyż frakcje ropopochodne ulegają biodegradacji. Dzięki temu zapobiega się przemieszczaniu skażeń i przyczynia się do aktywnej ochrony środowiska. W prezentacji podkreślano wielokrotnie bezpieczeństwo, wydajność oraz skuteczność linii SpillAway, nie zapominając o podstawowym aspekcie ekologii. (...)

Czytaj dalej

Norbert Nowakowski ponownie prezesem firmy Enan S.A

Firma Enan istnieje na rynku akcesoriów IT oraz tzw. sprzętów drobnych od ponad 30 lat. Za jej pośrednictwem dostarczane są do segmentu b2b, innowacyjne rozwiązania oraz produkty niszowe. Spółka ma także swoje dwie marki własne- 4World i Whitenergy, które z powodzeniem goszczą w polskich domach, dając właścicielom biznesów niejeden powód do dumy. (...)

Czytaj dalej

Newsletter