Nasz zespół


Andrzej Nowakowski- właściciel

 Założyciel  i główny udziałowiec firmy Enan S.A., polski przedsiębiorca. Pan Andrzej ukończył Politechnikę Wrocławską. Działalność rozpoczął już w 1981 roku od produkcji kabli dla największych polskich zakładów radiowo-telewizyjnych. Współpracował i dostarczał opatentowane przez siebie cinche na potrzeby takich firm jak Diora, Kasprzak oraz Bester obecnie Lincoln Electric. Pan Andrzej Nowakowski jest posiadaczem wielu wyróżnień, dyplomów oraz nagród m.in. Gazela Biznesu, Przedsiębiorczość roku 2008, Polski Kupiec Roku 2005, 2006, Wehikuł czasu.

 

 

 

 

 


Norbert Nowakowski- prezes zarządu, prezes rady nadzorczej

  Norbert obok Pana Andrzeja również tworzył firmę Enan właściwie od początku. Aktualnie jest prezesem spółki i przewodniczącym Rady Nadzorczej.  Ukończył Technikum Radiowe w Dzierżoniowie i Akademię Wychowania Fizycznego w Poznaniu. Wśród zadań zawodowych, na  pierwszym miejscu stawia efektywną sprzedaż i nieustanny rozwój produktów. Ciągle poszukuje nowych wyzwań. Stale poszerza  horyzonty kreatywności swojej oraz współpracowników. Prywatnie nie może żyć bez narciarstwa zjazdowego zimą. Uprawia także      czynnie kite surfing przez cały rok.  

 

 

 

 

 

 

Marcin Stadnik- członek zarządu, wiceprezes

  Ukończył Akademie Ekonomiczną im. Oskara Langego we Wrocławiu i Wyższą Szkołę Zarządzania w Warszawie. Od 1999 roku doradca  i konsultant w zakresie zarządzania i rozwoju. Były szef działów zarządzania produktami (AB S.A, Neonet), były szef działu rozwoju (AB  S.A), odpowiedzialny za portfolio oraz strategię i rozwój firm o kapitalizacji 200-300 mln oraz obrotach dochodzących do kilku  miliardów złotych. Zarządza projektami oraz kilkudziesięcioosobowymi zespołami pracowników. Stawia ambitne cele i dąży do ich  całkowitej realizacji. Ojciec 13 letniego syna.

 

  

Justyna Rychlińska- główna księgowa

  Ukończyła Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu na kierunku Finanse i Bankowość, specjalizacji rachunkowość i auditing. Pracowała  w firmie Enan w latach 2003-2012 na stanowisku głównej księgowej i dyrektora finansowego. Była również członkiem zarządu. Po 5-  letniej przerwie wróciła do pracy w księgowości. Cechy które najbardziej ceni to uczciwość, lojalność, pracowitość i dokładność. Lubi  jeździć na nartach, żeglować i gotować. Mówi, że jej największym osiągnięciem w życiu jest szczęśliwa rodzina. 

 Na zdjęciu Justyna przedstawia powerbanki Whitenergy, które stanowią niezbędny zapas energii.

 

 

 

 

Patryk Libera- business unit manager (marki własne)

   Absolwent Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu, kierunek logistyka: transport i spedycja. Poprzednie doświadczenie zdobywał w  firmach azjatyckich z branży elektronicznej, pracując w działach zakupu oraz zarządzając działem produkcji. Jako BUM w firmie Enan  S.A, dąży do ciągłej dostępności towaru oraz poszerzania oferty produktów marek własnych, zarządzając zespołem product  managerów. Zgromadzoną energię pożytkuje w garażowych zaciszach, majsterkując przy dobrach motoryzacji. Prywatnie mąż i ojciec. 

 Na fotografii z jump starterem, czyli niezbędnym powerbankiem umożliwiającym awaryjny rozruch samochodu. 


 

 

 

 

Dorota Jarosz- kierownik marketingu i komunikacji

   Absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego o specjalizacji projektowanie wizerunku i komunikacji, a także zarządzania projektami na  Uniwersytecie Ekonomicznym. Od ponad 7 lat zajmowała się akcesoriami w firmie AB S.A, gdzie zdobyła także sporo doświadczenia z  zakresu nowego marketingu. Pasjonatka brandingu i komunikacji. Jako kierownik w firmie Enan S.A, wierzy, że połowę sukcesu  stanowią dobre pomysły, a drugą odpowiednie zaplanowanie działań. Prywatnie praktykuje jogę od 5 lat, co pozwala jej na  zachowanie spokoju i balansu między pracą, a domem. Lubi także rower trekkingowy, kino studyjne i kuchnię eksperymentalną. 

 Dorota jest na zdjęciu z energooszczędną żarówką LED marki Whitenergy, której światło wpływa pozytywnie na nastrój. 

 

 Paweł Chwaliński- kierownik magazynu

  Chodził do Zespołu Szkół Radiotechnicznych w Dzierżoniowie. W latach 2006-2013 kierownik magazynu w firmie iComp.pl. Od roku  2009 do 2013 również kierownik działu RMA. Od 2014 kierownik magazynu w firmie Enan S.A. Uczestniczył we wdrażaniu obsługi  zwrotów i reklamacji w systemie SAP. Interesuje go piłka nożna i koszykówka oraz dobre, trzymające w napięciu kino. Ojciec trójki  dzieci: 2 córek i syna.

 Pawłowi najbardziej przypadł do gustu poręczny case na laptopa, marki Dicota, z serii base. 

 

 

 Dariusz Otręba- specjalista ds. analiz i kontrolingu

  Ukończył Zespół Szkół Radiotechnicznych, kierunek radiotechnika i telewizja. Jest świetnym znawcą systemu SAP – szczególnie modułu  SD. Uczestniczył we wdrażaniu obsługi zwrotów i reklamacji w tymże systemie w firmie Enan S.A. Zajmuje się reklamacjami i RMA, a także jest częścią zespołu zajmującego się wsparciem posprzedażowym. W poprzednich firmach pracował na  stanowiskach takich jak: pracownik reklamy, pracownik obsługi klienta i lider. Bardzo lubi jeździć samochodem. Chętnie wybiera się w  te bliższe i dalsze podróże. Środowisko komputerowe nie stanowi dla niego zagadki, w szczególności budowa lap topów oraz  oprogramowanie biurowe i internetowe. Interesuje go siatkówka i piłka ręczna. Dumny Ojciec syna.

 Dariusz jest zachwycony mocą zasilaczy ATX Whitenergy. Cieszy go także fakt, że niektóre komponenty pochodzą z odnawialnych  źródeł.  
Enan S.A, wyłącznym dystrybutorem produktów marki TECNOWARE

W związku z nieustannym rozwojem firmy Enan S.A, w ostatnim czasie nasi managerowie są szczególnie skoncentrowani na pozyskiwaniu nowych partnerów biznesowych, wprowadzając do naszego portfolio naprawdę interesujące produkty renomowanych marek, które z pewnością spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. (...)

Czytaj dalej

ENAN S.A- autoryzowanym dystrybutorem marki Meori

Firma ENAN S.A. to zespół o szerokich kompetencjach i doskonałych umiejętnościach, zdobywanych nieustannie przez poprzednie lata. Pozyskane bogate doświadczenie, umożliwia rozwój i ułatwia nawiązywanie nowych kontaktów. Pragniemy zatem poinformować, że podjęliśmy współpracę z marką Meori.(...)

Czytaj dalej

Newsletter