nasz zespół


 andrzej nowakowski - właściciel

 założyciel  i 100% właściciel spółki enan s.a., polski przedsiębiorca. Pan Andrzej ukończył Politechnikę Wrocławską. Działalność rozpoczął już w 1981 roku od produkcji kabli dla największych polskich zakładów radiowo-telewizyjnych. Współpracował i dostarczał opatentowane przez siebie cinche na potrzeby takich firm jak Diora, Kasprzak oraz Bester, obecnie Lincoln Electric. Pan Andrzej Nowakowski jest posiadaczem wielu wyróżnień, dyplomów oraz nagród m.in. Gazela Biznesu, Przedsiębiorczość roku 2008, Polski Kupiec Roku 2005, 2006, Wehikuł czasu.

 

 

 

 

 


 norbert nowakowski - prezes

  norbert obok Pana Andrzeja również tworzył firmę enan właściwie od początku. Aktualnie jest prezesem spółki. Ukończył Technikum Radiowe w Dzierżoniowie i Akademię  Wychowania Fizycznego w Poznaniu. Wśród zadań zawodowych, na pierwszym miejscu stawia efektywną sprzedaż i nieustanny rozwój produktów. Ciągle poszukuje nowych wyzwań. Stale poszerza horyzonty kreatywności swojej oraz współpracowników. Prywatnie nie może żyć bez narciarstwa zjazdowego zimą. Uprawia także czynnie kite surfing przez cały rok.  

 

 

 

 

 

 

 marcin stadnik - członek zarządu,  wiceprezes, zarządzanie produktami

 ukończył Akademię Ekonomiczną im. Oskara Langego we Wrocławiu i Wyższą Szkołę Zarządzania w Warszawie. Od 1999 roku doradca i konsultant w zakresie zarządzania i rozwoju. Były szef działów zarządzania produktami (ab s.a, neonet), były szef działu rozwoju (ab s.a. oraz telforceone s.a.), odpowiedzialny za portfolio oraz strategię i rozwój firm o kapitalizacji 200-300 mln oraz obrotach dochodzących do kilku miliardów złotych. Zarządza projektami oraz kilkudziesięcioosobowymi zespołami pracowników. Stawia ambitne cele i dąży do ich całkowitej realizacji. Ojciec 13-letniego syna.

 

  

 justyna rychlińska - główna  księgowa

 ukończyła Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu na kierunku finanse i bankowość, specjalizacji rachunkowość i auditing. Pracowała w firmie enan w latach 2003-2012 na stanowisku głównej księgowej i dyrektora finansowego. Była również członkiem zarządu. Po 5-letniej przerwie wróciła do pracy w księgowości. Cechy, które najbardziej ceni to uczciwość, lojalność, pracowitość i dokładność. Lubi jeździć na nartach, żeglować i gotować. Mówi, że jej największym osiągnięciem w życiu jest szczęśliwa rodzina. 

Na zdjęciu Justyna przedstawia powerbanki Whitenergy, które stanowią niezbędny zapas energii.

 

 

 

 

 patryk libera - business unit  manager (marki własne)

 absolwent Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu, kierunek logistyka: transport i spedycja. Poprzednie doświadczenie zdobywał w firmach azjatyckich z branży elektronicznej, pracując w działach zakupu oraz zarządzając działem produkcji. Jako BUM w firmie enan  s.a., dąży do ciągłej dostępności towaru oraz poszerzania oferty produktów marek własnych, zarządzając zespołem product managerów. Zgromadzoną energię pożytkuje w garażowych zaciszach, majsterkując przy dobrach motoryzacji. Prywatnie mąż i ojciec. 

Na fotografii z jump starterem, czyli niezbędnym powerbankiem umożliwiającym awaryjny rozruch samochodu. 


 

 

 

 

 dorota jarosz - kierownik  marketingu i komunikacji

 absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego o specjalizacji projektowanie wizerunku i komunikacji, a także zarządzania projektami na Uniwersytecie Ekonomicznym. Od ponad 7 lat zajmowała się akcesoriami w firmie AB S.A, gdzie zdobyła także sporo doświadczenia z zakresu nowego marketingu. Pasjonatka brandingu i komunikacji. Jako kierownik w firmie enan s.a. wierzy, że połowę sukcesu stanowią dobre pomysły, a drugą odpowiednie zaplanowanie działań. Prywatnie praktykuje jogę od 5 lat, co pozwala jej na zachowanie  spokoju i balansu między pracą, a domem. Lubi także rower trekkingowy, kino studyjne i kuchnię eksperymentalną. 

Dorota jest na zdjęciu z energooszczędną żarówką LED marki Whitenergy, której światło wpływa pozytywnie na nastrój. 

 

 

 


 tomasz grobelny - analityk business  intelligence 

 absolwent Politechniki Wrocławskiej, kierunek zarządzanie i marketing. Ukończył również studia podyplomowe z systemu Sap na WSB we Wrocławiu. Posiada wieloletnie doświadczenie w analizie danych, budowie Hurtowni Danych. Od kilku lat zajmuje się szeroko pojętym Business Intelligence. Pracował w departamencie IT Krajowego Rejestru długów jako analityk i programista baz danych. Wcześniej analizował ryzyko kredytowe w centrali w BZ WBK. Dla enan pracuje od 2014 roku i jako specjalista BI jest odpowiedzialny za ekosystem raportujący w firmie. Doskonale zna SAP i wszystkie procesy w nim obsługiwane. Jako SAP Key User wspiera pracowników wszystkich działów. Jest także certyfikowanym specjalistą Office. Dzieli się swoją wiedzą podczas wewnętrznych szkoleń dla całego zespołu.

W wolnym czasie uprawia ekstremalne kolarstwo górskie i pływa na wakeboardzie. Jest głową rodziny i dumnym ojcem dwóch synów.

 

 

 magdalena mann - retail manager 

 od wielu lat związana z rynkiem sprzętu i akcesoriów IT. Współpracowała z takimi producentami jak Apple, Belkin czy Lexmark. Skończyła min. Wyższą Szkołę Handlu i Prawa w Warszawie, na kierunku handel zagraniczny oraz gospodarka światowa. Magda jako skuteczny negocjator jest specjalistką od zadań trudnych. Jej szczególną umiejętnością jest opracowywanie i wdrażanie programów partnerskich, wspierających sprzedaż akcesoriów. Odskocznią od codziennych obowiązków jest pieczenie słodkich wypieków. Uwielbia nowe technologie i kuchnie świata, a zwłaszcza przepisy pochodzące ze wschodu i dalekiego orientu. Jest bardzo dumną mamą 14-letniej córki.

Magda poleca plecaki marki Dicota z uwagi na ich trwałość, funkcjonalne przegrody, ergonomiczny kształt, a także fakt, że są wykonane z oddychającego materiału. Plecak z łatwością pomieści i zabezpieczy przed skutkami długiej podróży MacBook Pro 17 ‘ i niezbędne akcesoria. 

 

 

 

 paweł chwaliński - kierownik  magazynu

 chodził do Zespołu Szkół Radiotechnicznych w Dzierżoniowie. W latach 2006-2013 kierownik magazynu w firmie iComp.pl. Od roku 2009 do 2013 również kierownik działu RMA. Od 2014 kierownik magazynu w firmie enan s.a. Uczestniczył we wdrażaniu obsługi zwrotów i reklamacji w systemie SAP. Interesuje go piłka nożna i koszykówka oraz dobre, trzymające w napięciu kino. Ojciec trójki dzieci: 2 córek i syna.

Pawłowi najbardziej przypadł do gustu poręczny case na laptopa, marki Dicota, z serii base. 

 

 

  dariusz otręba - specjalista ds.  analiz i kontrolingu

 ukończył Zespół Szkół Radiotechnicznych, kierunek radiotechnika i telewizja. Jest świetnym znawcą systemu SAP – szczególnie modułu SD. Uczestniczył we wdrażaniu obsługi zwrotów i reklamacji w tymże systemie w firmie enan s.a. Zajmuje się reklamacjami i RMA, a także jest częścią zespołu zajmującego się wsparciem posprzedażowym. W poprzednich firmach pracował na stanowiskach takich jak: pracownik reklamy, pracownik obsługi klienta i lider. Bardzo lubi jeździć samochodem. Chętnie wybiera się w te bliższe i dalsze podróże. Środowisko komputerowe nie stanowi dla niego zagadki, w szczególności budowa laptopów oraz oprogramowanie biurowe i internetowe. Interesuje go siatkówka i piłka ręczna. Dumny ojciec syna.

Dariusz jest zachwycony mocą zasilaczy ATX Whitenergy. Cieszy go także fakt, że niektóre komponenty pochodzą z odnawialnych źródeł.  
nowa autoryzowana dystrybucja marki SMARTWARES

enan s.a. działa na rynku od ponad 35 lat i mimo upływającego czasu, wciąż stawiamy na dynamiczny rozwój firmy oraz nawiązywanie kontaktów biznesowych z najlepszymi producentami akcesoriów dla różnych branż. Efektem tego jest rozpoczęcie nowej współpracy dystrybucyjnej z SMARTWARES. W ramach połączenia sił, wzbogaciliśmy ofertę produktową o zaawansowane technologicznie urządzenia dla domu i ogrodu. (...)

Czytaj dalej

enan s.a. autoryzowanym dystrybutorem produktów marki TECNOWARE

W związku z nieustannym rozwojem firmy enan s.a., nasi menadżerowie są szczególnie skoncentrowani na pozyskiwaniu nowych partnerów biznesowych, wprowadzając do naszego portfolio bardzo interesujące produkty renomowanych marek, które z pewnością spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. (...)

Czytaj dalej

Newsletter