Dicota

   DICOTA projektuje i produkuje innowacyjne, trwałe i stylowe rozwiązania dla laptopów i tabletów oraz szereg akcesoriów dla osobistych urządzeń multimedialnych. Oferta składa się z toreb i etui na tablety i smartfony oraz niezastąpionych narzędzi dla biznesu - mobilnych biur. DICOTA stworzyła wiele praktycznych dodatków, takich jak myszy, zamki, koncentratory USB, klawiatury i osłony na ekran.

   DICOTA posiada 20-letnie doświadczenie projektowaniu wysokiej jakości produktów ochronnych. Nasi projektanci stosują swe wieloletnie doświadczenie, w celu opracowywania unikalnych akcesoriów, które są funkcjonalne i pomagają chronić cenny sprzęt. Szeroka gama produktów zadowoli zarówno wymagających biznesmenów, jak i wytrwałych podróżników. W produkcji stosowane są najwyższej jakości materiały: nylon, neopren, poliester oraz opatentowane rozwiązania w pełni chroniące sprzęt przed uszkodzeniami.

 

 

   Dbając o relacje oraz bezpośredni kontakt z klientem, DICOTA wykorzystuje serwisy społecznościowe takie jak: Facebook, Instagram, YouTube, czy Twitter.

Więcej informacji znajdziesz również na stronie producenta:

http://www.dicota.com/

Enan S.A, wyłącznym dystrybutorem produktów marki TECNOWARE

W związku z nieustannym rozwojem firmy Enan S.A, w ostatnim czasie nasi managerowie są szczególnie skoncentrowani na pozyskiwaniu nowych partnerów biznesowych, wprowadzając do naszego portfolio naprawdę interesujące produkty renomowanych marek, które z pewnością spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. (...)

Czytaj dalej

ENAN S.A- autoryzowanym dystrybutorem marki Meori

Firma ENAN S.A. to zespół o szerokich kompetencjach i doskonałych umiejętnościach, zdobywanych nieustannie przez poprzednie lata. Pozyskane bogate doświadczenie, umożliwia rozwój i ułatwia nawiązywanie nowych kontaktów. Pragniemy zatem poinformować, że podjęliśmy współpracę z marką Meori.(...)

Czytaj dalej

Newsletter