Digipower

 Cyfrowy świat w jakim obecnie przyszło nam żyć wymaga od firm bycia partnerem, któremu możemy zaufać. Dostarczanie wysokiej jakości, innowacyjnych akcesoriów, jest zadaniem, które wspomaga nasze życie codzienne. Od 1998 roku marka Digipower jest pionierem w branży akcesoriów cyfrowych. Dzięki dużej wiedzy oraz zaangażowaniu marka może szczycić się wprowadzeniem na rynek wielu akcesoriów do aparatów cyfrowych, urządzeń z systemem android czy iPhone, pakietów baterii, przenośnych powerbanków, ładowarek do aparatów fotograficznych i akumulatorów. Produkty są kompatybilne z największymi markami na świecie m.in GoPro Hero, Sony, Canon, Acer, Kodak, JVC, Apple, Android, Samsung i wiele innych. Produkty wyróżnia zaangażowanie w inżynierię jakości i niepowtarzalny wygląd.

  

 Digipower cały czas dąży do wprowadzania nowych rozwiązań, które pomogą jeszcze bardziej odkrywać cyfrowy świat. Innowacje takie jak seria ładowarek podróżnych do aparatów cyfrowych TC-55 zrewolucjonizowały przemysł obrazowania cyfrowego. Obecnie marka jest numerem jeden w sprzedaży baterii i ładowarek według NPD. Digipower jest oddziałem firmy Mizco International, założonej w 1990 roku w Avenel, New Jersey. Rodzina Mizco International obejmuje marki takie jak Cellular Innovations, DIGIPOWER, iEssentials, Travelocity i Marc Ecko.

"Akcesoria dla Twojego świata"

Odwiedź stronę producenta: http://www.digipowersolutions.com/index.php

współpraca dystrybucyjna z marką FENDA

zespół enan s.a. pragnie poinformować, że nawiązana została nowa współpraca dystrybucyjna z marką Fenda, znaną z wysokiej jakości urządzeń audio. Produkty firmy są cennym dodatkiem do naszej oferty nowoczesnych urządzeń elektronicznych.(...)

Czytaj dalej

nowa autoryzowana dystrybucja marki SMARTWARES

enan s.a. działa na rynku od ponad 35 lat i mimo upływającego czasu, wciąż stawiamy na dynamiczny rozwój firmy oraz nawiązywanie kontaktów biznesowych z najlepszymi producentami akcesoriów dla różnych branż. Efektem tego jest rozpoczęcie nowej współpracy dystrybucyjnej z SMARTWARES. W ramach połączenia sił, wzbogaciliśmy ofertę produktową o zaawansowane technologicznie urządzenia dla domu i ogrodu. (...)

Czytaj dalej

Newsletter