Digipower

 Cyfrowy świat w jakim obecnie przyszło nam żyć wymaga od firm bycia partnerem, któremu możemy zaufać. Dostarczanie wysokiej jakości, innowacyjnych akcesoriów, jest zadaniem, które wspomaga nasze życie codzienne. Od 1998 roku marka Digipower jest pionierem w branży akcesoriów cyfrowych. Dzięki dużej wiedzy oraz zaangażowaniu marka może szczycić się wprowadzeniem na rynek wielu akcesoriów do aparatów cyfrowych, urządzeń z systemem android czy iPhone, pakietów baterii, przenośnych powerbanków, ładowarek do aparatów fotograficznych i akumulatorów. Produkty są kompatybilne z największymi markami na świecie m.in GoPro Hero, Sony, Canon, Acer, Kodak, JVC, Apple, Android, Samsung i wiele innych. Produkty wyróżnia zaangażowanie w inżynierię jakości i niepowtarzalny wygląd.

  

 Digipower cały czas dąży do wprowadzania nowych rozwiązań, które pomogą jeszcze bardziej odkrywać cyfrowy świat. Innowacje takie jak seria ładowarek podróżnych do aparatów cyfrowych TC-55 zrewolucjonizowały przemysł obrazowania cyfrowego. Obecnie marka jest numerem jeden w sprzedaży baterii i ładowarek według NPD. Digipower jest oddziałem firmy Mizco International, założonej w 1990 roku w Avenel, New Jersey. Rodzina Mizco International obejmuje marki takie jak Cellular Innovations, DIGIPOWER, iEssentials, Travelocity i Marc Ecko.

"Akcesoria dla Twojego świata"

Odwiedź stronę producenta: http://www.digipowersolutions.com/index.php

Enan S.A, wyłącznym dystrybutorem produktów marki TECNOWARE

W związku z nieustannym rozwojem firmy Enan S.A, w ostatnim czasie nasi managerowie są szczególnie skoncentrowani na pozyskiwaniu nowych partnerów biznesowych, wprowadzając do naszego portfolio naprawdę interesujące produkty renomowanych marek, które z pewnością spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. (...)

Czytaj dalej

ENAN S.A- autoryzowanym dystrybutorem marki Meori

Firma ENAN S.A. to zespół o szerokich kompetencjach i doskonałych umiejętnościach, zdobywanych nieustannie przez poprzednie lata. Pozyskane bogate doświadczenie, umożliwia rozwój i ułatwia nawiązywanie nowych kontaktów. Pragniemy zatem poinformować, że podjęliśmy współpracę z marką Meori.(...)

Czytaj dalej

Newsletter