Silk'n

   Silk’n jest światowym liderem w produkcji profesjonalnych urządzeń kosmetycznych do użytku domowego. „Tworzymy nasze produkty, aby życie stało się łatwiejsze i wygodniejsze. Nasza filozofia: udostępnić prywatnym klientom technologię wykorzystywaną w profesjonalnych klinikach piękna.”     

   Silk'n posiada akcesoria dla wielu różnych kategorii: usuwanie zbędnego owłosienia, pielęgnacja twarzy, ciała oraz stóp. Firma zasłynęła jednak, poprzez wykorzystanie innowacyjnej technologii HPL™, której zastosowaniem jest eliminowanie włosków w warunkach domowych przy użyciu światła pulsacyjnego.

   Silk’n stworzył pierwsze urządzenie dla klienta indywidualnego przeznaczone do długotrwałego usuwania owłosienia ponad dekadę temu. Od tego czasu sprzedano już ponad milion produktów na całym świecie! Zespół ekspertów w dziedzinie kosmetyki co dzień rozwija nowe pomysły, wykorzystując łączenie sprawdzonych rozwiązań naukowych z oszałamiającymi rezultatami, dzięki czemu marka Silk’n nieustannie poszerza swoją ofertę o nowe kategorie, wprowadzając na rynek rewolucyjne produkty.

 

 

See more on:

https://www.silkn.com/

enan s.a. został autoryzowanym dystrybutorem marki G&BL

enan s.a. stawia na nieustający rozwój relacji biznesowych i poszerzanie działalności, czego wynikiem jest nawiązanie kolejnej, wartościowej współpracy. Zostaliśmy autoryzowanym dystrybutorem włoskiej firmy G&BL, specjalizującej się w produkcji kabli i akcesoriów do smartfonów, audio-wideo oraz IT. G&BL posiada szeroką gamę produktów, dba o ich wysoką jakość oraz korzysta wyłącznie z innowacyjnych koncepcji, co uczyniło markę rozpoznawalną na całym świecie.(...)

Czytaj dalej

współpraca dystrybucyjna z marką FENDA

zespół enan s.a. pragnie poinformować, że nawiązana została nowa współpraca dystrybucyjna z marką Fenda, znaną z wysokiej jakości urządzeń audio. Produkty firmy są cennym dodatkiem do naszej oferty nowoczesnych urządzeń elektronicznych.(...)

Czytaj dalej

Newsletter