Silk'n

   Silk’n jest światowym liderem w produkcji profesjonalnych urządzeń kosmetycznych do użytku domowego. „Tworzymy nasze produkty, aby życie stało się łatwiejsze i wygodniejsze. Nasza filozofia: udostępnić prywatnym klientom technologię wykorzystywaną w profesjonalnych klinikach piękna.”     

   Silk'n posiada akcesoria dla wielu różnych kategorii: usuwanie zbędnego owłosienia, pielęgnacja twarzy, ciała oraz stóp. Firma zasłynęła jednak, poprzez wykorzystanie innowacyjnej technologii HPL™, której zastosowaniem jest eliminowanie włosków w warunkach domowych przy użyciu światła pulsacyjnego.

   Silk’n stworzył pierwsze urządzenie dla klienta indywidualnego przeznaczone do długotrwałego usuwania owłosienia ponad dekadę temu. Od tego czasu sprzedano już ponad milion produktów na całym świecie! Zespół ekspertów w dziedzinie kosmetyki co dzień rozwija nowe pomysły, wykorzystując łączenie sprawdzonych rozwiązań naukowych z oszałamiającymi rezultatami, dzięki czemu marka Silk’n nieustannie poszerza swoją ofertę o nowe kategorie, wprowadzając na rynek rewolucyjne produkty.

 

 

See more on:

https://www.silkn.com/

Enan S.A, wyłącznym dystrybutorem produktów marki TECNOWARE

W związku z nieustannym rozwojem firmy Enan S.A, w ostatnim czasie nasi managerowie są szczególnie skoncentrowani na pozyskiwaniu nowych partnerów biznesowych, wprowadzając do naszego portfolio naprawdę interesujące produkty renomowanych marek, które z pewnością spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. (...)

Czytaj dalej

ENAN S.A- autoryzowanym dystrybutorem marki Meori

Firma ENAN S.A. to zespół o szerokich kompetencjach i doskonałych umiejętnościach, zdobywanych nieustannie przez poprzednie lata. Pozyskane bogate doświadczenie, umożliwia rozwój i ułatwia nawiązywanie nowych kontaktów. Pragniemy zatem poinformować, że podjęliśmy współpracę z marką Meori.(...)

Czytaj dalej

Newsletter