Seawag

  Historia zaczyna się na początku 2011 roku w Tajlandii, kiedy założyciel marki Guilaume Brebion podróżował po Australii i Azji Południowo-Wschodniej. Podczas podróży w Tajlandii użył swojej pierwszej wodoodpornej torby. To był taki produkt na wakacje nad morzem, chroniący przed wodą, piaskiem i pyłami. Guliaume nie sądził jednak, że taki gadżet mógłby być pomysłem na biznes. Zwłaszcza, że jego rodzina i przyjaciele mieli podobne zdanie. I rzeczywiście oferta tego rodzaju produktów była prawie niewidoczna w Europie. Po wakacjach przydatność takiej torby nie pozostawiła jednak złudzeń, od tego czasu nie było wątpliwości, że trzeba coś z tym zrobić!

  W czerwcu 2012 r. powołał do życia swoją pierwszą markę wodoodpornych toreb, o nazwie Le Sac du Cap, na początek, tylko z jednym modelem. Po pierwszym, ale obiecującym lecie, pracował nad dużą kolekcją wodoodpornych toreb, z naprawdę unikalnym projektem dla tego rodzaju produktów. Latem 2013 r. Marka Le Sac du Cap stała się jeszcze bardziej popularna, ale największym sukcesem naszej kolekcji była najmniejsza rzecz, nasze wodoodporne opakowania ...

   

  Sewag powstał w grudniu 2013 roku! Slogan "Zaprojektowany, aby cieszyć się wodą", oddawał naprawdę dobrze, to co chcieliśmy zaoferować. Zozumieliśmy potrzeby wszystkich właścicieli smartfonów, aby w pełni sprawnie działały podczas kontaktu z wodą, śniegiem, piaskiem i kurzem dla swoich urządzeń, a my udowodniliśmy, że etui Sewag chroni najlepiej. Seawag także całkowicie zapoczątkowali nowy i innowacyjny sposób na sprzedaż i sprzedaż wodoodpornych etui!

  Dzięki swojej wizji firma Seawag szybko rozwijała się z małej, lokalnej marki we Francji, została uznana na całym świecie w ciągu niespełna 2 lat od jej wprowadzenia. Dzisiaj jesteśmy dumni z dostępności w prawie 3000 sklepach, 46 krajach, na wszystkich 5 kontynentach! Wprowadzamy teraz naszą nową linię 2016, zdecydowanie najlepszą tego rodzaju ... Historia sukcesu Seawag jest kontynuowana, więc miej na nas oko, ponieważ nasza wizja i ambicje są ogromne ... naprawdę ogromne!


Odwiedź stronę producenta:

http://www.seawag-europe.com/


Instrukcje obsługi produktów Seawag są do pobrania pod poniższym linkiem:

Instrukcje obsługi Seawag


Proszę wpisać w wyszukiwarkę numer indeksu, a następnie przejść do zakładki pliki dodatkowe. Konferencje naukowo-szkoleniowe marki SpillAway

W ciągu ostatniego roku firma Enan wraz z marką SpillAway uczestniczyła w licznych konferencjach naukowo-szkoleniowych mających na celu przedstawienie obecnym i przyszłym Partnerom biznesowym oferty wraz z najważniejszymi zaletami marki. Linię produktów SpillAway przedstawiała Magdalena Szumska – Project Manager BIO CHEMIA w firmie Enan. Przekonywała, że zastosowanie tych preparatów, neutralizuje zanieczyszczenia węglowodorowe w miejscu ich powstania, gdyż frakcje ropopochodne ulegają biodegradacji. Dzięki temu zapobiega się przemieszczaniu skażeń i przyczynia się do aktywnej ochrony środowiska. W prezentacji podkreślano wielokrotnie bezpieczeństwo, wydajność oraz skuteczność linii SpillAway, nie zapominając o podstawowym aspekcie ekologii. (...)

Czytaj dalej

Norbert Nowakowski ponownie prezesem firmy Enan S.A

Firma Enan istnieje na rynku akcesoriów IT oraz tzw. sprzętów drobnych od ponad 30 lat. Za jej pośrednictwem dostarczane są do segmentu b2b, innowacyjne rozwiązania oraz produkty niszowe. Spółka ma także swoje dwie marki własne- 4World i Whitenergy, które z powodzeniem goszczą w polskich domach, dając właścicielom biznesów niejeden powód do dumy. (...)

Czytaj dalej

Newsletter