Duracell

 Duracell jest uznawany za jedną z wiodących marek na świecie. Nazwa Duracell - pierwotnie stworzona jako skrócona forma „durable cell”, czyli "trwałej komórki" – stanowi synonim innowacji. Marka osiągnęła postępy w technologii jednorazowego użytku, dóbr odnawialnych i ładowania sprzętów osobistych. Od 1964 roku, kiedy wprowadzono markę Duracell, rynek akumulatorów znacząco wzrósł. Duracell szybko stał się światwym liderem, w kategorii producent wysokiej jakości baterii alkalicznych. Z czasem firma Duracell rozszerzyła swoją działalność o szeroki zakres produktów, często korzystających z odnawialnych źródeł energii. Każdy produkt jest sprawdzany przez wewnętrznych ekspertów technicznych, aby zapewnić stałą jakość i wydajność. 

  Jiawei Technology i Duracell współpracują od 2013 roku, tworząc wspólnie pełną gamę produktów oświetleniowych LED marki Duracell. To partnerstwo łączy
ponad 70 lat wspólnych doświadczeń w zakresie technologii odnawialnych. Jaiwei posiada ponad 80 patentów i jest liderem w innowacjach w dziedzinie
oświetlenia LED. Firma ściśle współpracuje z klientami w celu zrozumienia potrzeb rynku, które stymulują ciągłe innowacje produktowe.

Do głównych kategorii oświetlenia LED należą:

  • Latarki
  • Oświetlenie rowerowe
  • Lampy ogrodowe
  • Żarówki
  • Lampy nagłowne


Instrukcje obsługi produktów z powyższych kategorii, są do pobrania pod poniższym linkiem:

Instrukcje obsługi Duracell

Proszę wpisać w wyszukiwarkę numer indeksu, a następnie przejść do zakładki pliki dodatkowe 


 

Konferencje naukowo-szkoleniowe marki SpillAway

W ciągu ostatniego roku firma Enan wraz z marką SpillAway uczestniczyła w licznych konferencjach naukowo-szkoleniowych mających na celu przedstawienie obecnym i przyszłym Partnerom biznesowym oferty wraz z najważniejszymi zaletami marki. Linię produktów SpillAway przedstawiała Magdalena Szumska – Project Manager BIO CHEMIA w firmie Enan. Przekonywała, że zastosowanie tych preparatów, neutralizuje zanieczyszczenia węglowodorowe w miejscu ich powstania, gdyż frakcje ropopochodne ulegają biodegradacji. Dzięki temu zapobiega się przemieszczaniu skażeń i przyczynia się do aktywnej ochrony środowiska. W prezentacji podkreślano wielokrotnie bezpieczeństwo, wydajność oraz skuteczność linii SpillAway, nie zapominając o podstawowym aspekcie ekologii. (...)

Czytaj dalej

Norbert Nowakowski ponownie prezesem firmy Enan S.A

Firma Enan istnieje na rynku akcesoriów IT oraz tzw. sprzętów drobnych od ponad 30 lat. Za jej pośrednictwem dostarczane są do segmentu b2b, innowacyjne rozwiązania oraz produkty niszowe. Spółka ma także swoje dwie marki własne- 4World i Whitenergy, które z powodzeniem goszczą w polskich domach, dając właścicielom biznesów niejeden powód do dumy. (...)

Czytaj dalej

Newsletter