Zostań naszym partnerem

Zdajemy sobie sprawę z tego, że podobnych firm jest wiele. Dlatego marka Enan S.A wyspecjalizowała się w produkowaniu i dystrybuowaniu akcesoriów oraz drobnego sprzętu. Cała trudność polega jednak na tym, że aktualnie jest tak wiele dostępnych produktów, że wytypowanie tych pożądanych przez rynek, a zarazem wysoko marżowych, zaczyna być niewykonalne. Pozostaje metoda prób i błędów, którą szczerze odradzamy ponieważ może powodować straty inwestycyjne, oraz owocować sporą ilością straconego czasu.

Wtedy pojawiamy się my, gdzie oprócz starannie wyselekcjonowanych marek, posiadamy cały pakiet wiedzy oraz doświadczenia. Wiedzy, która zostanie przez nas przekazana w sposób przystępny, ponieważ istotnym atutem naszej organizacji jest sprawna i skuteczna komunikacja. Doświadczenia, które jest na wyciągnięcie ręki, gdyż nabywaliśmy je przez lata. Zebrane atuty pomagają w budowaniu trwałych relacji, zarówno z dużymi, jak i mniejszymi graczami. Traktujemy wszystkich jednakowo. Z należytą dozą szacunku i uznania. Wierzymy, że takie podejście ułatwi codzienną współpracę i nada jej nowy, współczesny wymiar.

 

adresy mailowe

Enan S.A, wyłącznym dystrybutorem produktów marki TECNOWARE

W związku z nieustannym rozwojem firmy Enan S.A, w ostatnim czasie nasi managerowie są szczególnie skoncentrowani na pozyskiwaniu nowych partnerów biznesowych, wprowadzając do naszego portfolio naprawdę interesujące produkty renomowanych marek, które z pewnością spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. (...)

Czytaj dalej

ENAN S.A- autoryzowanym dystrybutorem marki Meori

Firma ENAN S.A. to zespół o szerokich kompetencjach i doskonałych umiejętnościach, zdobywanych nieustannie przez poprzednie lata. Pozyskane bogate doświadczenie, umożliwia rozwój i ułatwia nawiązywanie nowych kontaktów. Pragniemy zatem poinformować, że podjęliśmy współpracę z marką Meori.(...)

Czytaj dalej

Newsletter