zostań naszym partnerem

Zdajemy sobie sprawę z tego, że podobnych firm jest wiele. Dlatego marka enan s.a. wyspecjalizowała się w produkowaniu i dystrybuowaniu akcesoriów oraz drobnego sprzętu. Cała trudność polega jednak na tym, że aktualnie jest tak wiele dostępnych produktów, że wytypowanie tych pożądanych przez rynek, a zarazem wysoko marżowych, zaczyna być niewykonalne. 

Wtedy pojawiamy się my, gdzie oprócz starannie wyselekcjonowanych marek, posiadamy pakiet wiedzy oraz doświadczenia. Wiedzy, która zostanie przez nas przekazana w sposób przystępny, ponieważ istotnym atutem naszej organizacji jest sprawna i skuteczna komunikacja. Doświadczenia, które jest na wyciągnięcie ręki, gdyż nabywaliśmy je przez lata. Zebrane atuty pomagają w budowaniu trwałych relacji, zarówno z dużymi, jak i mniejszymi graczami. Traktujemy wszystkich jednakowo. Z należytą dozą szacunku i uznania. Wierzymy, że takie podejście ułatwi codzienną współpracę i nada jej nowy, współczesny wymiar.

 Zapraszamy do kontaktu z działem handlowym:

Katarzyna Walewska- katarzyna.walewska@enan.com 

Radosław Majewski - radoslaw.majewski@enan.com

współpraca dystrybucyjna z marką FENDA

zespół enan s.a. pragnie poinformować, że nawiązana została nowa współpraca dystrybucyjna z marką Fenda, znaną z wysokiej jakości urządzeń audio. Produkty firmy są cennym dodatkiem do naszej oferty nowoczesnych urządzeń elektronicznych.(...)

Czytaj dalej

nowa autoryzowana dystrybucja marki SMARTWARES

enan s.a. działa na rynku od ponad 35 lat i mimo upływającego czasu, wciąż stawiamy na dynamiczny rozwój firmy oraz nawiązywanie kontaktów biznesowych z najlepszymi producentami akcesoriów dla różnych branż. Efektem tego jest rozpoczęcie nowej współpracy dystrybucyjnej z SMARTWARES. W ramach połączenia sił, wzbogaciliśmy ofertę produktową o zaawansowane technologicznie urządzenia dla domu i ogrodu. (...)

Czytaj dalej

Newsletter