zostań naszym partnerem

Zdajemy sobie sprawę z tego, że podobnych firm jest wiele. Dlatego marka enan s.a. wyspecjalizowała się w produkowaniu i dystrybuowaniu akcesoriów oraz drobnego sprzętu. Cała trudność polega jednak na tym, że aktualnie jest tak wiele dostępnych produktów, że wytypowanie tych pożądanych przez rynek, a zarazem wysoko marżowych, zaczyna być niewykonalne. 

Wtedy pojawiamy się my, gdzie oprócz starannie wyselekcjonowanych marek, posiadamy pakiet wiedzy oraz doświadczenia. Wiedzy, która zostanie przez nas przekazana w sposób przystępny, ponieważ istotnym atutem naszej organizacji jest sprawna i skuteczna komunikacja. Doświadczenia, które jest na wyciągnięcie ręki, gdyż nabywaliśmy je przez lata. Zebrane atuty pomagają w budowaniu trwałych relacji, zarówno z dużymi, jak i mniejszymi graczami. Traktujemy wszystkich jednakowo. Z należytą dozą szacunku i uznania. Wierzymy, że takie podejście ułatwi codzienną współpracę i nada jej nowy, współczesny wymiar.

 Zapraszamy do kontaktu z działem handlowym:

Katarzyna Walewska- katarzyna.walewska@enan.com 

Radosław Majewski - radoslaw.majewski@enan.com

nowa autoryzowana dystrybucja marki SMARTWARES

enan s.a. działa na rynku od ponad 35 lat i mimo upływającego czasu, wciąż stawiamy na dynamiczny rozwój firmy oraz nawiązywanie kontaktów biznesowych z najlepszymi producentami akcesoriów dla różnych branż. Efektem tego jest rozpoczęcie nowej współpracy dystrybucyjnej z SMARTWARES. W ramach połączenia sił, wzbogaciliśmy ofertę produktową o zaawansowane technologicznie urządzenia dla domu i ogrodu. (...)

Czytaj dalej

enan s.a. autoryzowanym dystrybutorem produktów marki TECNOWARE

W związku z nieustannym rozwojem firmy enan s.a., nasi menadżerowie są szczególnie skoncentrowani na pozyskiwaniu nowych partnerów biznesowych, wprowadzając do naszego portfolio bardzo interesujące produkty renomowanych marek, które z pewnością spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. (...)

Czytaj dalej

Newsletter