Re-fuel


   Początek marki Re-Fuel miał miejsce wraz z pojawieniem się akumulatora, który został opracowany w celu wydłużenia czasu kręcenia filmów przez aparat GoPro, aby rejestrować działania przez cały dzień bez wyczerpania baterii. Stworzyliśmy wówczas zestaw Action Pack  jest on w stanie utrzymać żywotność baterii przez 12 godzin, bez przerwy. Produkt radzi sobie świetnie w ekstremalnych warunkach, jest wodoodporny, co umożliwia nurkowanie. Działa również bez zarzutu w skrajnie niskich oraz wysokich temperaturach (od -20 do +140 stopni). Naszą pasją stało się wtedy tworzenie doskonałych produktów towarzyszącym codziennym zajęciom. Rezultatem jest jedyny na świecie 6, 12 oraz 24-godzinny akumulator do kamery GoPro HERO.

 

 

   Nasz zespół product menagerów i inżynierów każdego dnia testuje oraz pracuje nad rozwojem urządzeń. Rozumiemy, że wymagania dotyczące zasilania różnych marek smartfonów, tabletów , czy aparatów fotograficznych są odmienne.

   Produkty Re-Fuel opracowaliśmy dzięki inteligentnej technologii zwanej InstaSense. InstaSense to funkcja wykrywania mocy wbudowana w powerbanki i ładowarki, gwarantująca za każdym razem, odpowiednie napięcie i szybsze ładowanie.

   Jeśli kiedykolwiek twoja bateria rozładowała się w kluczowym momencie, z pewnością docenisz niezawodny akumulator i ładowarkę. Nasze produkty GO DISTANCE, łączą w sobie urządzenia, które zasilają i ładują baterię przez całą podróż.

Odwiedź stronę producenta:

https://re-fuel.com/

Enan S.A, wyłącznym dystrybutorem produktów marki TECNOWARE

W związku z nieustannym rozwojem firmy Enan S.A, w ostatnim czasie nasi managerowie są szczególnie skoncentrowani na pozyskiwaniu nowych partnerów biznesowych, wprowadzając do naszego portfolio naprawdę interesujące produkty renomowanych marek, które z pewnością spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. (...)

Czytaj dalej

ENAN S.A- autoryzowanym dystrybutorem marki Meori

Firma ENAN S.A. to zespół o szerokich kompetencjach i doskonałych umiejętnościach, zdobywanych nieustannie przez poprzednie lata. Pozyskane bogate doświadczenie, umożliwia rozwój i ułatwia nawiązywanie nowych kontaktów. Pragniemy zatem poinformować, że podjęliśmy współpracę z marką Meori.(...)

Czytaj dalej

Newsletter