Re-fuel


   Początek marki Re-Fuel miał miejsce wraz z pojawieniem się akumulatora, który został opracowany w celu wydłużenia czasu kręcenia filmów przez aparat GoPro, aby rejestrować działania przez cały dzień bez wyczerpania baterii. Stworzyliśmy wówczas zestaw Action Pack  jest on w stanie utrzymać żywotność baterii przez 12 godzin, bez przerwy. Produkt radzi sobie świetnie w ekstremalnych warunkach, jest wodoodporny, co umożliwia nurkowanie. Działa również bez zarzutu w skrajnie niskich oraz wysokich temperaturach (od -20 do +140 stopni). Naszą pasją stało się wtedy tworzenie doskonałych produktów towarzyszącym codziennym zajęciom. Rezultatem jest jedyny na świecie 6, 12 oraz 24-godzinny akumulator do kamery GoPro HERO.

 

 

   Nasz zespół product menagerów i inżynierów każdego dnia testuje oraz pracuje nad rozwojem urządzeń. Rozumiemy, że wymagania dotyczące zasilania różnych marek smartfonów, tabletów , czy aparatów fotograficznych są odmienne.

   Produkty Re-Fuel opracowaliśmy dzięki inteligentnej technologii zwanej InstaSense. InstaSense to funkcja wykrywania mocy wbudowana w powerbanki i ładowarki, gwarantująca za każdym razem, odpowiednie napięcie i szybsze ładowanie.

   Jeśli kiedykolwiek twoja bateria rozładowała się w kluczowym momencie, z pewnością docenisz niezawodny akumulator i ładowarkę. Nasze produkty GO DISTANCE, łączą w sobie urządzenia, które zasilają i ładują baterię przez całą podróż.

Odwiedź stronę producenta:

https://re-fuel.com/

Konferencje naukowo-szkoleniowe marki SpillAway

W ciągu ostatniego roku firma Enan wraz z marką SpillAway uczestniczyła w licznych konferencjach naukowo-szkoleniowych mających na celu przedstawienie obecnym i przyszłym Partnerom biznesowym oferty wraz z najważniejszymi zaletami marki. Linię produktów SpillAway przedstawiała Magdalena Szumska – Project Manager BIO CHEMIA w firmie Enan. Przekonywała, że zastosowanie tych preparatów, neutralizuje zanieczyszczenia węglowodorowe w miejscu ich powstania, gdyż frakcje ropopochodne ulegają biodegradacji. Dzięki temu zapobiega się przemieszczaniu skażeń i przyczynia się do aktywnej ochrony środowiska. W prezentacji podkreślano wielokrotnie bezpieczeństwo, wydajność oraz skuteczność linii SpillAway, nie zapominając o podstawowym aspekcie ekologii. (...)

Czytaj dalej

Norbert Nowakowski ponownie prezesem firmy Enan S.A

Firma Enan istnieje na rynku akcesoriów IT oraz tzw. sprzętów drobnych od ponad 30 lat. Za jej pośrednictwem dostarczane są do segmentu b2b, innowacyjne rozwiązania oraz produkty niszowe. Spółka ma także swoje dwie marki własne- 4World i Whitenergy, które z powodzeniem goszczą w polskich domach, dając właścicielom biznesów niejeden powód do dumy. (...)

Czytaj dalej

Newsletter