Wenger


WENGER to szwajcarska firma z ponad 120 letnią tradycją. Jej historia sięga 1893 roku, kiedy Theo Wenger założył fabrykę produkującą noże. Przez kolejne lata rozwijał on swoją działalność z pasją, szczególnie dbając o jakość, precyzję oraz wyjątkowość swoich wyrobów (Swiss Army Knife). Wenger stale poszerzał gamę produktów, które z roku na rok stawały się coraz bardziej popularne na całym świecie. Od dziesięciu lat pracownicy WENGER, skupią się na produkcji i dystrybucji towarów, w obszarach najbardziej docenianych przez klientów, takich jak: zegarki i bagaże.

Marka WENGER, słynie również z innowacyjnych rozwiązań, tworząc produkty zabezpieczające urządzenia elektroniczne podczas przenoszenia. W ich ofercie znajdziemy torby, plecaki oraz walizki na kółkach do przechowywania laptopów oraz innych akcesoriów mobilnych. Wyjątkowa precyzja oraz wysoka jakość wykonania, sprawiają, że produkty WENGER spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

 

Odwiedź stronę producenta:

https://www.wenger.ch/global/en

nowa autoryzowana dystrybucja marki SMARTWARES

enan s.a. działa na rynku od ponad 35 lat i mimo upływającego czasu, wciąż stawiamy na dynamiczny rozwój firmy oraz nawiązywanie kontaktów biznesowych z najlepszymi producentami akcesoriów dla różnych branż. Efektem tego jest rozpoczęcie nowej współpracy dystrybucyjnej z SMARTWARES. W ramach połączenia sił, wzbogaciliśmy ofertę produktową o zaawansowane technologicznie urządzenia dla domu i ogrodu. (...)

Czytaj dalej

enan s.a. autoryzowanym dystrybutorem produktów marki TECNOWARE

W związku z nieustannym rozwojem firmy enan s.a., nasi menadżerowie są szczególnie skoncentrowani na pozyskiwaniu nowych partnerów biznesowych, wprowadzając do naszego portfolio bardzo interesujące produkty renomowanych marek, które z pewnością spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. (...)

Czytaj dalej

Newsletter