Meori

   


   Meori jest rodzinną firmą, z siedzibą w Hamburgu w Niemczech. Założyciele, bracia Mark i Dirk Meyer, wykorzystali potencjał produktu ułatwiającego codziennie życie, gdziekolwiek jesteś. W ten sposób powstała linia produktów o niezliczonych możliwościach zastosowania.

   Nazwa meori łączy dwa japońskie słowa, "meian", oznaczające świetny pomysł i "origami", a ich zestawienie określa "fantastyczną metodę składania". Produkty Meori to wszystko, czego potrzebujesz, aby zorganizować otaczającą Cię przestrzeń. Marka oferuje składane skrzyneczki, które można rozłożyć w trzech prostych krokach. Są wykonane z trwałego materiału, posiadają wzmocnione uchwyty i wytrzymałe szwy, dzięki czemu sprawdzą się w każdej sytuacji. Ułatwiają organizację, przechowywanie oraz przenoszenie rzeczy do 30 kg. Dostępne są w pełnej gamie rozmiarów oraz w nowoczesnych kolorach i wzorach, dzięki czemu są funkcjonalnymi i stylowymi produktami o szerokim zastosowaniu. Skrzynki Meori są wyjątkowe ze względu na swoją niezwykłą uniwersalność i przydatność. Wyjście na zakupy, organizacja samochodu lub szafy, uporządkowanie przestrzeni, pakowanie przed podróżą, przechowywanie dziecięcych zabawek- to wszystko możesz zrobić z Meori!

   Założyciele firmy wykorzystali swoją niemiecką estetykę i pomysłowość do projektowania, tworząc produkt, który jest przydatny niezależnie od sytuacji. Wykreowali markę wszechstronną i jednocześnie przyjazną dla środowiska. Zespół Meori prowadzi zrównoważoną politykę biznesową, dbającą o dobro ludzi i planety. Klientom oferowane są produkty wykonane z materiałów pozyskanych z recyklingu, które nie zawierają ołowiu i można je ponownie wykorzystać. Meori łączy w swoich produktach wytrzymałość, wysokiej jakości materiały, innowacyjność i styl, a także troskę o nasze otoczenie.

   Odwiedź stronę producenta: https://us.meori.com/


Meori- zorganizuj swoją przestrzeń

nowa autoryzowana dystrybucja marki SMARTWARES

enan s.a. działa na rynku od ponad 35 lat i mimo upływającego czasu, wciąż stawiamy na dynamiczny rozwój firmy oraz nawiązywanie kontaktów biznesowych z najlepszymi producentami akcesoriów dla różnych branż. Efektem tego jest rozpoczęcie nowej współpracy dystrybucyjnej z SMARTWARES. W ramach połączenia sił, wzbogaciliśmy ofertę produktową o zaawansowane technologicznie urządzenia dla domu i ogrodu. (...)

Czytaj dalej

enan s.a. autoryzowanym dystrybutorem produktów marki TECNOWARE

W związku z nieustannym rozwojem firmy enan s.a., nasi menadżerowie są szczególnie skoncentrowani na pozyskiwaniu nowych partnerów biznesowych, wprowadzając do naszego portfolio bardzo interesujące produkty renomowanych marek, które z pewnością spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. (...)

Czytaj dalej

Newsletter