Smartwares

 


SMARTWARES to lider na rynku systemów oświetleniowych, alarmowych oraz monitoringu. Marka została utworzona w Holandii. W ostatnich latach rozwinęła swoją działalność, co sprawiło, że stała się globalnym graczem, szanowanym przez klientów i partnerów biznesowych na całym świecie. Dziś posiada biura w 10 krajach europejskich oraz w takich państwach azjatyckich jak Liban, Hong Kong, czy Chiny. Marka SMARTWARES dba o ciągły rozwój oraz poszerzanie asortymentu produktów, aby sprostać wymaganiom klientów, umożliwiając im wykonywanie codziennych czynności w jeszcze prostszy sposób. SMARTWARES z dnia na dzień zdobywa coraz większą popularność, dostarczając dostępnych, przystępnych cenowo i łatwych w użyciu sprzętów dla domu i nie tylko. 

SMARTWARES oferuje inteligentne rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa, ochrony przeciwpożarowej oraz zautomatyzowanych systemów oświetleniowych. W ostatnim czasie ich strategicznym produktem stał się Smart Dom Controller, który współpracując z aplikacją, pozwala sterować niemal wszystkimi urządzeniami w twoim domu. Służy np. do podnoszenia rolet, zapalania i przyciemniania światła, zmieniania temperatury w pomieszczeniu oraz pełni wiele innych funkcji. SMARTWARES dąży do tego, aby uczynić życie w domu i wokół niego bezpieczniejszym, wygodniejszym i łatwiejszym. Wszystkie produkty są dokładnie testowane i spełniają standardy kluczowych organów kontroli.

 

SMARTWARES – inteligentne urządzenia, które sprawią, że twój dom będzie funkcjonalny i bezpieczny.

 

https://www.smartwares.shop/nowa autoryzowana dystrybucja marki SMARTWARES

enan s.a. działa na rynku od ponad 35 lat i mimo upływającego czasu, wciąż stawiamy na dynamiczny rozwój firmy oraz nawiązywanie kontaktów biznesowych z najlepszymi producentami akcesoriów dla różnych branż. Efektem tego jest rozpoczęcie nowej współpracy dystrybucyjnej z SMARTWARES. W ramach połączenia sił, wzbogaciliśmy ofertę produktową o zaawansowane technologicznie urządzenia dla domu i ogrodu. (...)

Czytaj dalej

enan s.a. autoryzowanym dystrybutorem produktów marki TECNOWARE

W związku z nieustannym rozwojem firmy enan s.a., nasi menadżerowie są szczególnie skoncentrowani na pozyskiwaniu nowych partnerów biznesowych, wprowadzając do naszego portfolio bardzo interesujące produkty renomowanych marek, które z pewnością spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. (...)

Czytaj dalej

Newsletter