Program stażowy w enan s.a. Wspieramy lokalną społeczność, dajemy szansę młodzieży.

2017-05-04

   Firma enan s.a. w porozumieniu z Powiatowym Urzędem Pracy w Dzierżoniowie, wyszła z inicjatywą wspierającą osoby, które dopiero rozpoczynają swoją karierę zawodową.  

   Już w styczniu 2017 wystartował  pierwszy program stażowy. – Jesteśmy bardzo zadowoleni z zainteresowania, które wzbudza nasza firma wśród młodzieży. Chcemy uczestniczyć w przygotowaniu potencjalnych przyszłych pracowników.- potwierdza Marcin Stadnik- wiceprezes firmy enan s.a.

   Aktualnie zostali przyjęciu nowi stażyści do działu handlowego, zarządzania produktami oraz marketingu. Dajemy młodym ludziom szanse na zdobycie unikalnego doświadczenia, szybką i intensywną naukę poprzez praktykę oraz dynamiczny rozwój. -Jest to pierwszy taki program, ale już teraz wiemy, że będzie on kontynuowany w przyszłości.- dodaje Marcin Stadnik.

   Zarządcy firmy enan s.a. są świadomi tego, że możliwość rozpoczęcia kariery  nie zawsze jest łatwa, dlatego postanowili udzielić wsparcia w postaci możliwości rozwoju kompetencji niezbędnych w branży akcesoriów IT.

Budujemy silny zespół. Nowi dyrektorzy i managerowie gotowi do działania

2017-04-26

Pragniemy poinformować, że zespół Enan S.A. został wzmocniony o kolejnych, doświadczonych profesjonalistów.

Justyna Rychlińska- wieloletni praktyk, doświadczony menadżer, od lat związana ze spółką, obejmie stanowisko głównej księgowej.

Krzysztof Starzyński- specjalista z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu finansów firm korporacyjnych, m.in. Paola S.A, Senator GmnH, Phoenix Contact, Hewlett-Packard. Obecnie będzie pełnił funkcję dyrektora finansowego.

Tomasz Ślęzak- manager z 18 letnim doświadczeniem w obszarze zarządzania biznesem na poziomie P&L, wielostopniową strukturą sprzedaży, budową struktur, coachingiem, został dyrektorem sprzedaży.

Dorota Jarosz- posiadająca solidny background wiedzy akademickiej z zakresu brandingu, zarządzania projektami i wdrażania nowych marek na rynek. Pracowała poprzednio w dystrybucji sprzętu IT- AB.SA, w dziale akcesoriów przez ponad 7 lat. W firmie Enan jest kierownikiem marketingu i komunikacji.

Magdalena Mann- związana od wielu lat z rynkiem IT, pracowała z markami takimi jak Apple, Belkin i Lexmark, w zakresie outbound sales i solution product manager. Manager ds. rozwoju oraz kierownik handlowców regionalnych stanowią jej nowe wyzwania.  

Sebastian Zając- zakupy to jego specjalność, pracował dla Ciech S.A i Banku Zachodniego, HP i Cube.ITG. Aktualnie zajął stanowisko menedżera ds. zakupów.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy Enan S.A oraz poprzez odpowiedni dobór pracowników z różnych środowisk IT, planujemy w szybkim tempie wprowadzić istotne zmiany, mające na celu modyfikację oferty oraz dodawanie nowoczesnych rozwiązań. Wierzymy, że firma to ludzie, dla których praca stanowi pasję. Zapraszamy także do sekcji nasz zespół. 

Nowa strona 4World. Wyczekiwana i starannie przygotowana- już jest

2017-04-26

Z niezwykłą przyjemnością śpieszymy z wiadomością o zakończeniu prac nad nową odsłoną strony http://4world.com/, prezentującej produkty polskiej marki 4World.

Witryna zawiera nowoczesną szatę graficzną, co umożliwi naszym Partnerom biznesowym, komfortowe przeglądanie akcesoriów w podziale na kategorie.

Nowa wersja, dzięki zastosowaniu najnowszych technologii, jest tak samo funkcjonalna na komputerze, smartfonie, czy tablecie. Oznacza to, że dopasowuje się do wielkości ekranu urządzenia, z którego korzystamy. Zachęcamy także do zapoznania się z zakładką o marce, która przedstawia główne założenia, wizję, misję oraz przybliża ideę samego powołania tejże marki.

 

Jesteśmy dla Ciebie. Jesteśmy dla świata

http://4world.com/

Serdecznie zapraszamy !

Otwarcie oddziału ENAN S.A. w Poznaniu

2017-04-20

Dystrybutor akcesoriów ENAN S.A. z przyjemnością informuje o ponownym otwarciu oddziału w Poznaniu.

Firma istnieje na rynku od wielu lat, początkowo zajmowała się produkcją kabli dla zakładów radiowo - telewizyjnych, następnie poszerzyła zakres swojej działalności, wprowadzając ofertę handlową. Posiadamy obecnie kilka oddziałów w Polsce, a otwarcie kolejnego, tym razem w Poznaniu, świadczy o rosnącym zapotrzebowaniu na produkty naszej firmy.

Oferta ENAN S.A. jest zatem sukcesywnie rozbudowywana i rozwijana poprzez wprowadzanie na rynek innowacyjnych rozwiązań dla szerokiego grona naszych klientów.

 

Zapraszamy do kontaktu: poznan@enan.com

ENAN S.A. otworzył kolejny oddział we Wrocławiu. Intensywny rozwój firmy

2017-04-20

ENAN S.A. ogłasza otwarcie nowego oddziału we Wrocławiu.

 Nasza firma istnieje na rynku od ponad 30 lat, zajmujemy się dystrybucją sprzętu IT oraz akcesoriów elektronicznych do       znanych sieci handlowych. Współpracując zarówno z klientami biznesowymi jak i indywidualnymi dbamy w szczególności o wysoką jakość naszego asortymentu. 

Dynamiczny rozwój firmy pozwala nam na stosowanie nowoczesnych technologii, efektem czego dostarczamy produkty, które stanowią odpowiedź na potrzeby rynku. Otwarcie filii we Wrocławiu umożliwi nam dotarcie do szerokiego grona odbiorców i z pewnością będzie to kolejny, ważny punkt na mapie oddziałów ENAN S.A.

 

Zapraszamy do kontaktu: wroclaw@enan.com

Enan S.A. dystrybutorem DURACELL

2017-03-23

ENAN S.A.  podpisał umowę dystrybucyjną, z doskonale znaną w Polsce firmą – Duracell. Dystrybucja  będzie obejmowała sprzedaż wydajnych ,wysokiej jakości:

- latarek LED

- światła rowerowe LED

- lampy ogrodowe LED

- żarówki LED


O firmie: DURACELL  to marka, która w 1965 roku  stała się globalną ikoną dla klientów, znaną ze swojego zaangażowania w zapewnienie jakości, niezawodności oraz innowacyjności. DURACELL stosuję najwyższą technologia, która gwarantuje długotrwałą wydajność oraz wysoką jakość produktu dla konsumentów.

ENAN S.A. sfinalizował sprzedaż poprzedniej siedziby firmy pod Poznaniem.

2017-03-17

Chcielibyśmy poinformować, że dnia 27 lutego została podpisana umowa sprzedaży poprzedniej siedziby firmy ENAN S.A. przy ul. Granicznej w Baranowie pod Poznaniem. Dzięki tej sprzedaży spółka otrzymała dodatkowy zastrzyk kapitału na rozwój działalności produkcyjnej i dystrybucyjnej w Polsce oraz za granicą.


Przypominamy, że od ponad 4 lat centrala i centrum logistyczne ENAN S.A. znajduje się w Dzierżoniowie, przy ul. Strefowej 4. Centrum logistyczne wybudowane zostało w 2013 roku. 

W centrum znajduje się ponad 3000 miejsc paletowych i 204 regałów pobocznych. Posiadamy proces automatycznej weryfikacji towaru na wejściu oraz wyjściu, wspierany przez jednej z najlepszych systemów typu ERP - system SAP zespolony z urządzeniami zewnętrznymi takimi jak:

- rolotok przyjęć (służący do weryfikacji towaru z dostaw przychodzących pod względem ilościowym oraz wagowym w odniesieniu do dostarczonego listu przewozowego przez dostawcę);

- skanery wózkowe i ręczne (służące do automatycznego konfekcjonowania towaru i do pakowania pojedynczych dostaw wychodzących);

- szafa sortownicza (służąca do przyspieszenia pracy wózka poprzez konsolidacje kilkunastu zleceń dropshippingowych w jedno  i następnie rozdzielenia ich na konkretne dostawy wychodzące);


  


Zobacz jak działamy :)

ENAN S.A. z nową dystrybucją

2017-03-16

ENAN S.A. powiększył asortyment podpisując umowę z firmą Xlyne.  Jest to firma z ponad 35-letnim doświadczeniem w branży IT specjalizująca  się w produkcji pamięci Flash oraz wysokiej jakości power banków. W 2016 roku do oferty firmy dołączyły smart watch’e. 
Dzięki współpracy z firmą Xlyne w ofercie ENAN S.A.  pojawią się :

- wysokiej jakości power banków

- solidne zegarki- smart swatch

Power banki marki XLYNE jako jedyne w Polsce posiadają atest TUV, za to zegarki smart swatch przeszły wewnętrzne testy , które wykazały stabilną jakość produktu.

W zakładce "Nasze marki"  zapraszamy do zapoznania się z nową marką by zasięgnąć więcej informacji.

ENAN S.A. z nową dystrybucją

2017-03-10


ENAN S.A. powiększył swój asortyment w obszarze solidnych power banków, podpisując umowę z firmą VERICO. Firma dostarcza wysokiej jakości produkty pamięciowe , power banki, akcesoria do PC i smartfonów. Dzięki, współpracy z VERICO nasza firma będzie miała w swojej ofercie produkty o solidnej jakości i wytrzymałości , dzięki czemu zadowoli naszych obecnych jak i przyszłych klientów.


W zakładce "Nasze marki" zapraszamy do zapoznania się z nową marką by zasięgnąć więcej informacji.

 

 

Nowa dystrybucja w ofercie Enan S.A.

2017-03-07

ENAN S.A., dystrybutor branży IT, dostawca urządzeń zasilających, akcesoriów komputerowych, fotograficznych, urządzeń do monitoringu, produktów audio-video i akcesoriów GSM poszerza swoją ofertę o niezawodne uniwersalne wodoodporne pokrowe firmy SEAWAG.

W ramach oferty dostępne będą pokrowce na:

- smartfony

- tablety

- iphone

- kamery


Więcej o SEAWAG

Newsletter