Spotkanie z przedstawicielami firmy ALLESI oraz OFA

2017-02-24

W dniu 22.02.2017 roku w siedzibie naszej firmy odbyło się spotkanie członków zarządu z przedstawicielami marek Allesi, OFA. Marka ALLESI słynąca z produkcji designerskich akcesoriów kuchennych oraz marka OFA (One for all) światowy lider w technologii sterowania bezprzewodowego. Na spotkaniu zostały omówione szczegóły współpracy, podsumowanie wyników oraz goście zostali oprowadzeni po firmie.

 


                                 

Strona ikupiec.pl w nowej odsłonie

2017-02-01

  Od 1 lutego firma ENAN S.A. uruchomiła nową wersję strony internetowej ikupiec.pl. Użytkownicy niezalogowani mogą zapoznać się z szerokim asortymentem oferowanym przez firmę ENAN S.A.Do tej pory korzystać z platformy mogli jedynie partnerzy bizxnesowi, którzy posiadali aktywne konto. Dodatkowo na stronie znajduja sie instrukcje, karty produktowe i dokładne opisy działania poszczególnych produktów, jak i zalety oraz korzyści, jakie otrzymuje klient zakupując wybrany produkt. Jest to rozwiązanie wychodzące naprzeciw oczekiwaniom klientów.Kolejnym ułatwieniem jest pokazana sugerowana cena detalicznadla klienta końcowego.Ceny dla partnerów biznesowych nadal dostępne są po zalogowaniu.

DIGIPOWER

2016-07-01

Digipower jest firmą produkującą różnorodne akcesoria do aparatów cyfrowych , smartfonów opartych na systemie Android , iPhonów , zestawy baterii , powerbanków , ładowarek i akumulatorów . Firma wykonuje baterie i akcesoria , które są kompatybilne z najlepszymi światowymi markami , takimi jak GoPro Hero , Sony , Acer , Canon , JVC , Kodak , Apple , Android , Samsung i wiele innych .

DICOTA

2016-06-04

DICOTA projektuje i produkuje innowacyjne , trwałe i stylowe akcesoria dla osobistych urządzeń multimedialnych . Oferta składa się z wysokiej klasy toreb , etui oraz rozwiązań dla osób potrzebujących mobilnego biura . Oferta DICOTA zawiera również szereg praktycznych akcesoriów , takich jak  myszy , zamki , koncentratory USB .

DICOTA posiada 20 -letnie doświadczenie w projektowaniu toreb i produktów do ochrony sprzętu multimedialnego . Projektanci wykorzystują wieloletnie doświadczenie i szereg rozwiązań , króre zadowolą nawet najbardziej wymagających użytkowników .

ONE FOR ALL w ENAN S.A!

2015-12-12

      One For All to szereg rozwiązań ułatwiających kontrolę nad domowym sprzętem multimedialnym. Firma oferuje wysokiej jakości piloty uniwersalne, uchwyty i anteny do odbiorników TV. Produkty te są sprzedawane w ponad 13000 sklepów w całej Europie. One For All jest jednym ze światowych liderów w technologii sterowania bezprzewodowego urządzeniami VIDEO. 

ALESSI

2015-11-12

Od listopada 2015 roku firma ENAN S.A stała się dystrybutorem włoskiej fabryki designu .

Alessi słynie przede wszystkim  z niekonwencjonalnych projektów akcesoriów kuchennych . Od lat zaskakuje fantazyjnymi kształtami korkociągów , maszyn do kawy czy kieliszków . Produkuje również funkcjonalne komplety garnków i designerskie zastawy stołowe . Wszystko , co zaprojektuje włoska firma , jest niezwykłe -  Alessi uwielbia nieskończone zabawy formą i kolorem .SKROSS - nowa dystrybucja w ENAN S.A.

2015-08-13

       Firma Worldconnect AG właściciel marki SKROSS powstała w 2002 roku w Szwajcarii . Od samego początku firma skupiła się na dostarczaniu swoim klientom najwyższej jakości produktów wykorzystywanych w podróży , czyniąc ją przyjemniejszą  . Innowacyjne , opatentowane rozwiązania , najwyższa jakość produktów , dbałość o wzornictwo - wszystko to przyczyniło się do szybkiego rozwoju i zdobycia pozycji lidera w branży .

Nowa siedziba firmy ENAN S.A. !

2014-03-12


      Zależy nam, aby nasi pracownicy mogli wypełniać obowiązki w jak najlepszych warunkach. Komfortowy biurowiec oraz magazyn spełniają wszelkie normy bezpieczeństwa oraz najwyższe standardy. Nowa lokalizacja, większa przestrzeń, jak i nowoczesne rozwiązania pozwolą na jeszcze lepszą obsługę klienta .

SAP

2014-01-01


Z dumą pragniemy poinformować , że od stycznia 2014 roku wdrożony został SAP - nowoczesny system planowania i zarządzania zasobami przedsiębiorstwa . System ten w innowacyjny sposób łączy wszystkie działy w jeden zintegrowany system ERP . Nowoczesne rozwiązania usprawniające pracę , zostały dodane na potrzeby jak najlepszej obsługi klientów i automatyzacji realizacji zamówień .

Jednocześnie , wraz z wdrożeniem nowego systemu , otworzyliśmy magazyn o powierzchni całkowitej 2270 m2 i kubaturze 4915 m3 spełniający wszystkie najwyższe standardy przyjęcia i wydania towaru . 


https://www.youtube.com/watch?v=q0_VAao9B54

Nowy serwis internetowy Whitenergy

2011-03-15

Z przyjemnością informujemy, że uruchomiona została nowa strona www dla marki Whitenergy – www.whitenergy.com. Witryna zyskała nowoczesną szatę graficzną odzwierciedlającą przesłanie marki oraz została wzbogacona o praktyczne rozwiązania dla klientów, którzy poszukują materiałów na temat produktów. Użytkownicy mają do dyspozycji nową architekturę, przejrzysty układ treści i przyjazną, intuicyjną nawigację. Nowy serwis został zrealizowany w 7 wersjach językowych, by ułatwić pozyskanie informacji naszym zagranicznym klientom i kontrahentom.

Na szczególną uwagę zasługuje zintegrowana z serwisem aplikacja Finder, która pozwala w szybki i prosty sposób znaleźć baterię i zasilacz do laptopa lub aparatu fotograficznego. To pewna metoda eliminująca błędy przy wyborze produktu i dająca pełną wiedzę na temat oferowanej bazy asortymentowej. Wyszukiwarkę udostępniamy także naszym partnerom handlowym, wystarczy zarejestrować się na stronie www.finder.whitenergy.com i pobrać aplikację, która stanowi skuteczną formę wsparcia sprzedaży.

Newsletter