Enan S.A, wyłącznym dystrybutorem produktów marki TECNOWARE

2017-07-26

   W związku z nieustannym rozwojem firmy Enan S.A, w ostatnim czasie nasi managerowie są szczególnie skoncentrowani na pozyskiwaniu nowych partnerów biznesowych, wprowadzając do naszego portfolio naprawdę interesujące produkty renomowanych marek, które z pewnością spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

   Jako wiodący dystrybutor sprzętów zasilających i akcesoriów komputerowych, pragniemy poinformować, że podjęliśmy współpracę z TECNOWARE. Firma ta działa w branży już od ponad 30 lat, dostarczając sprzęt zasilający i ładujący, niezbędny w każdym domu oraz jego specjalistyczne odpowiedniki. Dzięki współpracy z TECNOWARE, w naszym asortymencie znalazły się wysokiej jakości urządzenia, tworzone przez doświadczonego włoskiego producenta.

   Marka TECNOWARE skupia się na dostarczaniu produktów przyjaznych dla środowiska, używając do ich produkcji wyłącznie materiałów bezołowiowych. Wykorzystuje ECO Power System, który gwarantuje oszczędność czasu i pieniędzy podczas ładowania i zasilania urządzeń, co z pewnością przypadnie do gustu naszym klientom.

   Więcej informacji na temat firmy TECNOWARE, znajdziesz w zakładce „Nasze marki.’’ Zapraszamy również do zapoznania się z ofertą produktową na stronie https://ikupiec.pl/

ENAN S.A- autoryzowanym dystrybutorem marki Meori

2017-07-13

    Firma ENAN S.A. to zespół o szerokich kompetencjach i doskonałych umiejętnościach, zdobywanych nieustannie przez poprzednie lata. Pozyskane bogate doświadczenie, umożliwia rozwój i ułatwia nawiązywanie nowych kontaktów. Pragniemy zatem poinformować, że podjęliśmy współpracę z marką Meori.

   Nazwa meori łączy dwa japońskie słowa, "meian", oznaczające świetny pomysł i "origami", a ich zestawienie określa "fantastyczną metodę składania". Produkty Meori to wszystko, czego potrzebujesz, aby zorganizować otaczającą Cię przestrzeń. Marka oferuje składane skrzyneczki, które sprawdzą się w każdej sytuacji- ułatwiają organizację, przechowywanie oraz przenoszenie rzeczy do 30 kg. Dostępne są w pełnej gamie rozmiarów oraz w nowoczesnych kolorach i wzorach, dzięki czemu są funkcjonalnymi i stylowymi produktami o szerokim zastosowaniu. Skrzynki Meori są wyjątkowe ze względu na swoją niezwykłą uniwersalność i przydatność. Wyjście na zakupy, organizacja samochodu lub szafy, uporządkowanie przestrzeni, pakowanie przed podróżą- to wszystko możesz zrobić z Meori!

   Bracia Mark i Dirk Meyer stworzyli markę wszechstronną i jednocześnie przyjazną dla środowiska. Do produkcji używane są materiały z recyklingu, które można ponownie wykorzystać. Meori łączy w swoich produktach wytrzymałość, wysokiej jakości materiały, innowacyjność i styl, a także troskę o naszą planetę.

Odwiedź stronę producenta: https://us.meori.com/

ENAN S.A. autoryzowanym dystrybutorem produktów marki WENGER

2017-07-07

ENAN S.A, został oficjalnym dystrybutorem produktów marki WENGER.

   Jest to firma z ponad stuletnią tradycją, zajmująca się produkcją stylowych i funkcjonalnych plecaków, toreb oraz podręcznych walizek na kółkach. Nie są to zwykłe produkty! Ich szczególną funkcją jest gwarancja bezpiecznego przenoszenia urządzeń mobilnych. Dzięki współpracy z marką WENGER, w naszej ofercie znajdą się wysokiej jakości artykuły, cieszące się dużym zainteresowaniem, również w środowisku biznesowym.

   Więcej informacji na temat firmy WENGER oraz jej produktów, znajdziesz w zakładce ‘’Nasze marki’’.

Zobacz więcej w archiwum

Newsletter