Konferencje naukowo-szkoleniowe marki SpillAway

2017-06-08

 

   W ciągu ostatniego roku firma Enan wraz z marką SpillAway uczestniczyła w licznych konferencjach naukowo-szkoleniowych mających na celu przedstawienie obecnym i przyszłym Partnerom biznesowym oferty wraz z najważniejszymi zaletami marki.

   Linię produktów SpillAway przedstawiała Magdalena Szumska – Project Manager BIO CHEMIA w firmie Enan. Przekonywała, że zastosowanie tych preparatów, neutralizuje zanieczyszczenia węglowodorowe w miejscu ich powstania, gdyż frakcje ropopochodne ulegają biodegradacji. Dzięki temu zapobiega się  przemieszczaniu skażeń i przyczynia się do aktywnej ochrony środowiska.  

   W prezentacji podkreślano wielokrotnie bezpieczeństwo, wydajność oraz skuteczność linii SpillAway, nie zapominając o podstawowym aspekcie ekologii.

  Zapraszamy do zapoznania się z relacjami z tych wydarzeń. O konferencjach można przeczytać także na stronie: http://spillaway.eu/aktualnosci.html.

 

26–28 kwietnia 2017 Kołobrzeg

Udział w  XXIII edycji międzynarodowej konferencji naukowo – szkoleniowej z cyklu Remediacja, rekultywacja i rewitalizacja.

Program przygotowany przez prof. Grzegorza Malinę, prof. Barbarę Kołwzan oraz prof. Jerzego Mańkowskiego doskonale spełnił oczekiwania uczestników.

Tytuł naszej prezentacji: SpillAway™  - Zaawansowana technologia środowiskowa – biopreparaty do remediacji środowiska gruntowo –wodnego oraz neutralizacji zanieczyszczeń węglowodorowych.


Seria pytań po prezentacji.                                                                     Certyfikat dla Magdaleny Szumskiej.


     Organizator konferencji.

 

20 kwietnia 2017 Fojutowo (woj. kujawsko –pomorskie)

Udział w Konferencji Stowarzyszenia Niezależnych Operatorów Stacji Paliw pod patronatem Agencji Solidarni w Biznesie.

Tytuł naszej prezentacji: SpillAway™ - DOBROCZYNNE BAKTERIE. Profesjonalne usuwanie zanieczyszczeń węglowodorowych i skuteczna ochrona środowiska na stacjach paliwowych.

 

       

8 grudnia 2016 Zgierz

Udział w Konferencji Stowarzyszenia Niezależnych Operatorów Stacji Paliw DELFIN.

   Tytuł naszej prezentacji: SpillAway™ - profesjonalne usuwanie zanieczyszczeń węglowodorowych i skuteczna ochrona środowiska na stacjach paliwowych.

   Piszą o nas na Facebooku: 

  „Konferencja pod DELFINEM z pakietami (…) Linię produktów SpillAway przedstawiła Magdalena Szumska. Zastosowanie tych preparatów, eliminuje konieczność utylizacji odpadów niebezpiecznych, a ponieważ same ulegają biodegradacji, ograniczają koszty gospodarki odpadami do absolutnego minimum. Tak nas przekonywała. W prezentacji podkreślano wielokrotnie bezpieczeństwo, niepalność oraz nietoksyczność linii SpillAway. Nie wspominając o transporcie i przechowywaniu. Widzieliśmy jak to działa naprawdę (…)”

    Link do artykułu:

https://www.facebook.com/Agencja.Solidarni.w.Biznesie/posts/1324283004295511

 

5 – 6 października 2016 Hala Stulecia, Wrocław

Międzynarodowe Targi Paliwowe: Stacja i Biznes przyszłości.

Link do wydarzenia: http://www.targipaliwowe.pl/pl/targi-2016

4 lipca 2016 r. Warszawa, Hotel Marriott

XI edycja Ogólnopolskiego Kongresu PETROBIZNES Paliwa, Chemia, Gaz.

Link do relacji z wydarzenia: http://petrobiznes.pl/relacja-2016/

10 czerwca 2016 Stawiska 41, Stary Bukowiec  (woj. Pomorskie)

Odbył się piknik branżowy, na którym miało miejsc inauguracyjne wystąpienie przed właścicielami stacji benzynowych zrzeszonymi w ramach Stowarzyszenia Niezależnych Operatorów Stacji Paliw.

Tytuł naszej prezentacji: Zaawansowana biotechnologia środowiskowa. Produkty SpillAway™  dla stacji benzynowych.

  

     Piszą o nas na Petrolnet.pl (5 lipca 2016):

   „Następnie przyszedł czas na SpillAway, czyli profesjonalne usuwanie zanieczyszczeń węglowodorowych i skuteczna ochrona środowiska. Jak się dowiedzieliśmy, zaprezentowane produkty wykorzystują mikroorganizmy występujące w naturze, dla których zanieczyszczenia węglowodorowe są naturalną pożywką. Na stacjach paliw właściciele na co dzień borykają się z zanieczyszczeniami stąd były emocje i wiele pytań do przedstawicieli firmy. Sugestywnie podkreślili oni, że łącząc siły natury i dorobek nauki, stworzono linię innowacyjnych, biotechnologicznie zaawansowanych środków czyszczących, odtłuszczających i neutralizujących zanieczyszczenia. Po całkowitym zdegradowaniu zanieczyszczeń populacja mikroorganizmów ulega biodegradacji i stacja paliw czysta.”

   Link do reportażu: http://www.petrolnet.pl/Goraca-pucha-w-Delfinie,wiadomosc,5,lipiec,2016.aspx

 

9 marca 2016 Warszawa,  Westin Warsaw Hotel

XVI Forum Rynku Stacji Paliw PetroTrend.

Link do wydarzenia: http://www.petrotrend.pl/?utm_source=newsletter_128&utm_medium=email&utm_campaign=zaproszenie-do-udzialu-petrotrend2017

    

Sponsorzy, wystawcy i partnerzy w tym SpillAway.        Rozmowy w kuluarach. Forum Rynku Stacji Paliw PetroTrend.

 

 

 

 

 


 

 


Norbert Nowakowski ponownie prezesem firmy Enan S.A

2017-05-24

   Firma Enan istnieje na rynku akcesoriów IT oraz tzw. sprzętów drobnych od ponad 30 lat. Za jej pośrednictwem dostarczane są do segmentu b2b, innowacyjne rozwiązania oraz produkty niszowe. Spółka ma także swoje dwie marki własne- 4World i Whitenergy, które  z powodzeniem goszczą w polskich domach, dając właścicielom biznesów niejeden powód do dumy.  

   Nieustanny rozwój firmy, ale i marki Enan S.A niesie ze sobą konkretne modyfikacje w zarządzaniu, asortymencie, ale i strukturze firmy. Przekształcenia te mają na celu dostosowanie modelu obsługi, do aktualnych wymagań użytkowników. Nowoczesność dostarczanych dóbr oraz wykorzystanie najnowszych technologii, nie są jedynymi łańcuchami w ogniwie, jakim jest wymagająca branża IT. Potrzebne są radykalne zmiany, także w obrębie samych przedsiębiorstw.

   W ostatnim czasie do firmy przyjęto kilkunastu pracowników. W szczególności znawców rynku akcesoriów, co dało wyraźnie odczuć, że budowana jest silna kadra. Przyjęcia miały miejsce zwłaszcza jeśli chodzi o stanowiska kierownicze. Zdecydowano się także na jeszcze jeden, ważny z punktu strategicznego ruch, a mianowicie przywrócono na stanowisko prezesa Norberta Nowakowskiego, jednego z współzałożycieli firmy Enan. Norbert miał znaczący wpływ na kierunek, który obrała spółka jeszcze w latach ’90.

   W roku 2011 roku Norbert został prezesem po raz pierwszy, co zaowocowało ugruntowaniem mocnej pozycji Enan S.A w Polsce. Po niespełna rocznej przerwie, o której zadecydowały sprawy osobiste, w maju 2017 Norbert Nowakowski objął ponownie wspomniane stanowisko. Sam zainteresowany podkreśla, że na pierwszym miejscu stawia efektywną sprzedaż i nieustanny rozwój produktów. Zgodnie z najnowszymi trendami skutecznie zmienia proces nabywania, w dzielenie się doświadczeniem oraz wiedzą. Przy okazji stale poszerza horyzonty kreatywności swojej oraz współpracowników.

                                               Życzymy samych sukcesów i trzymamy kciuki! 

Zmieniamy się dla Ciebie! Od teraz można rezerwować towar poprzez platformę iKupiec.pl

2017-05-23

    „W trosce o jakość i wygodę obsługi, wprowadziliśmy opcję zarezerwowania towaru do 3 dni roboczych. W celu realizacji takiego zamówienia, prosimy kontaktować się z działem handlowym. Rezerwacje znajdują się z prawej strony ekranu, obok koszyka zakupowego, w sekcji zamów.”

   To zdanie pojawiło się dzisiaj na stronie głównej naszego centrum informacji produktowej, jakie stanowi platforma iKupiec.pl. Z wielką uważnością przyglądamy się zakupom, jakie wykonują nasi Partnerzy biznesowi, aby później proponować rozwiązania, które znacząco ułatwiają ten proces.

   Tym razem postawiliśmy przeciwdziałać wszelkim umykającym artykułom, o których często później, najzwyczajniej w świecie zapominamy. Sumując następnie takie drobne ilości okazuje się, że rezygnujemy z części obrotu, która stanowi ważną część dla obu stron. Zachęcamy zatem do korzystania z naszej najnowszej funkcjonalności. O kolejnych będziemy informować już wkrótce.

   Przypominamy przy okazji, że aktualnie darmowa dostawa jest możliwa już od 100 zł.

https://ikupiec.pl/

Zobacz więcej w archiwum

Newsletter