Konferencje naukowo-szkoleniowe marki SpillAway

2017-06-08

 

   W ciągu ostatniego roku firma enan s.a. wraz z marką SpillAway uczestniczyła w licznych konferencjach naukowo-szkoleniowych mających na celu przedstawienie obecnym i przyszłym Partnerom biznesowym oferty wraz z najważniejszymi zaletami marki.

   Linię produktów SpillAway przedstawiała Magdalena Szumska – Project Manager BIO CHEMIA w firmie enan. Przekonywała, że zastosowanie tych preparatów, neutralizuje zanieczyszczenia węglowodorowe w miejscu ich powstania, gdyż frakcje ropopochodne ulegają biodegradacji. Dzięki temu zapobiega się  przemieszczaniu skażeń i przyczynia się do aktywnej ochrony środowiska.  

   W prezentacji podkreślano wielokrotnie bezpieczeństwo, wydajność oraz skuteczność linii SpillAway, nie zapominając o podstawowym aspekcie ekologii.

  Zapraszamy do zapoznania się z relacjami z tych wydarzeń. O konferencjach można przeczytać także na stronie: http://spillaway.eu/aktualnosci.html.

 

26–28 kwietnia 2017 Kołobrzeg

Udział w  XXIII edycji międzynarodowej konferencji naukowo – szkoleniowej z cyklu Remediacja, rekultywacja i rewitalizacja.

Program przygotowany przez prof. Grzegorza Malinę, prof. Barbarę Kołwzan oraz prof. Jerzego Mańkowskiego doskonale spełnił oczekiwania uczestników.

Tytuł naszej prezentacji: SpillAway™  - Zaawansowana technologia środowiskowa – biopreparaty do remediacji środowiska gruntowo –wodnego oraz neutralizacji zanieczyszczeń węglowodorowych.


Seria pytań po prezentacji.                                                                     Certyfikat dla Magdaleny Szumskiej.


     Organizator konferencji.

 

20 kwietnia 2017 Fojutowo (woj. kujawsko –pomorskie)

Udział w Konferencji Stowarzyszenia Niezależnych Operatorów Stacji Paliw pod patronatem Agencji Solidarni w Biznesie.

Tytuł naszej prezentacji: SpillAway™ - DOBROCZYNNE BAKTERIE. Profesjonalne usuwanie zanieczyszczeń węglowodorowych i skuteczna ochrona środowiska na stacjach paliwowych.

 

       

8 grudnia 2016 Zgierz

Udział w Konferencji Stowarzyszenia Niezależnych Operatorów Stacji Paliw DELFIN.

   Tytuł naszej prezentacji: SpillAway™ - profesjonalne usuwanie zanieczyszczeń węglowodorowych i skuteczna ochrona środowiska na stacjach paliwowych.

   Piszą o nas na Facebooku: 

  „Konferencja pod DELFINEM z pakietami (…) Linię produktów SpillAway przedstawiła Magdalena Szumska. Zastosowanie tych preparatów, eliminuje konieczność utylizacji odpadów niebezpiecznych, a ponieważ same ulegają biodegradacji, ograniczają koszty gospodarki odpadami do absolutnego minimum. Tak nas przekonywała. W prezentacji podkreślano wielokrotnie bezpieczeństwo, niepalność oraz nietoksyczność linii SpillAway. Nie wspominając o transporcie i przechowywaniu. Widzieliśmy jak to działa naprawdę (…)”

    Link do artykułu:

https://www.facebook.com/Agencja.Solidarni.w.Biznesie/posts/1324283004295511

 

5 – 6 października 2016 Hala Stulecia, Wrocław

Międzynarodowe Targi Paliwowe: Stacja i Biznes przyszłości.

Link do wydarzenia: http://www.targipaliwowe.pl/pl/targi-2016

4 lipca 2016 r. Warszawa, Hotel Marriott

XI edycja Ogólnopolskiego Kongresu PETROBIZNES Paliwa, Chemia, Gaz.

Link do relacji z wydarzenia: http://petrobiznes.pl/relacja-2016/

10 czerwca 2016 Stawiska 41, Stary Bukowiec  (woj. Pomorskie)

Odbył się piknik branżowy, na którym miało miejsc inauguracyjne wystąpienie przed właścicielami stacji benzynowych zrzeszonymi w ramach Stowarzyszenia Niezależnych Operatorów Stacji Paliw.

Tytuł naszej prezentacji: Zaawansowana biotechnologia środowiskowa. Produkty SpillAway™  dla stacji benzynowych.

  

     Piszą o nas na Petrolnet.pl (5 lipca 2016):

   „Następnie przyszedł czas na SpillAway, czyli profesjonalne usuwanie zanieczyszczeń węglowodorowych i skuteczna ochrona środowiska. Jak się dowiedzieliśmy, zaprezentowane produkty wykorzystują mikroorganizmy występujące w naturze, dla których zanieczyszczenia węglowodorowe są naturalną pożywką. Na stacjach paliw właściciele na co dzień borykają się z zanieczyszczeniami stąd były emocje i wiele pytań do przedstawicieli firmy. Sugestywnie podkreślili oni, że łącząc siły natury i dorobek nauki, stworzono linię innowacyjnych, biotechnologicznie zaawansowanych środków czyszczących, odtłuszczających i neutralizujących zanieczyszczenia. Po całkowitym zdegradowaniu zanieczyszczeń populacja mikroorganizmów ulega biodegradacji i stacja paliw czysta.”

   Link do reportażu: http://www.petrolnet.pl/Goraca-pucha-w-Delfinie,wiadomosc,5,lipiec,2016.aspx

 

9 marca 2016 Warszawa,  Westin Warsaw Hotel

XVI Forum Rynku Stacji Paliw PetroTrend.

Link do wydarzenia: http://www.petrotrend.pl/?utm_source=newsletter_128&utm_medium=email&utm_campaign=zaproszenie-do-udzialu-petrotrend2017

    

Sponsorzy, wystawcy i partnerzy w tym SpillAway.        Rozmowy w kuluarach. Forum Rynku Stacji Paliw PetroTrend.

 

 

 

 

 


 

 


Zobacz więcej

Newsletter